2014-15 TÜRKİYE U15 ŞAMPİYONASI SONUÇLARI

Türkiye U15 Futbol Şampiyonası 2.günün sonuçları haberimizin devamında. Tüm Türkiye'nin skorları, her yıl olduğu gibi önce ve sadece Yerel Futbol'da...

İSTANBUL ELEMELERİ
1. Tur Maçları
(1) Bağcılar Eğitimspor - Seyrantepe Ofspor 0-3
(2) KK Mevlanaspor - İstanbul Gümüşhanespor 1-0
(3) Feriköyspor - Dikilitaşspor 2-0
(4) Cevizli Anadoluspor - Reşitpaşaspor 2-1
(5) Tepebağ Kültürspor - Mahmutbeyspor 1-1 (5-4 pen)
(6) 1905 Maltepe Gençlik - Esenlerspor 0-1
(7) Fener Beylikdüzü - Halkalı Taştepespor 2-1
(8) Ayazağaspor - Başakşehirspor 1-0
2. Tur Maçları
Haznedarspor - İstanbul Sinopspor 4-5
Çakmakspor - İdealtepespor 2-1
Libadespor - Söğütlüçeşmespor 0-1
Beylikgücü - Güneştepespor 1-1 (4-2 pen)
Mahmut Şevket Paşaspor - Göktürksarayspor 0-1
Damlaspor - Yenibosnaspor 2-1
Çekmeköyspor - Sultançiftliğispor 1-0
İstanbul Gençlerbirliği - Zara Ekinlispor 0-1
Dudulluspor - Çubukluspor 0-3
Bağlarbaşıspor - Cennet Barbarosspor 3-0
Seyrantepe Ofspor - KK Mevlanaspor 4-0
Feriköyspor - Cevizli Anadoluspor 0-2
Tepebağ Kültürspor - Esenlerspor 1-0
Fener Beylikdüzü - Ayazağaspor 2-2 (5-4 pen)
 İKİNCİ KADEME


Türkiye U15 Futbol Şampiyonası 2.günün sonuçları haberimizin devamında. Tüm Türkiye'nin skorları, her yıl olduğu gibi önce ve sadece Yerel Futbol'da...
1.Grup
İSTANBUL

12 Mart Perşembe
13:00 Fener Beylikşedüzü-Çekmeköy 2-0
15:30 Bağlarlarbaşı-Çakmak 1-0
13 Mart Cuma
15:30 Fener Beylikdüzü-Bağlarlarbaşı 1-4
15:30 Çakmak-Çekmeköy 3-0
14 Mart Cumartesi
15:30 Bağlarlarbaşı-Çekmeköy 1-1
15:30 Fener Beylikdüzü-Çakmak 1-2
Bağlarbaşıspor 7, Çakmakspor 6, Fener Beylikdüzü 3, Çekmeköyspor 1
2.Grup
EDİRNE
A Grubu
12 Mart Perşembe
14:00 Kocaeli 1937 Seka-Tekirdağspor 2-0
13 Mart Cuma
16:00 Tekirdağspor-İstanbul Damla 1-6
14 Mart Cumartesi
14:00  İstanbul Damla-Kocaeli 1937 Seka 0-0 (5-3 pen)
B Grubu
12 Mart Perşembe
16:00 Lüleburgazspor-Uzunçiftlikspor 1-0
İstanbul Çubukluspor-Bay
13 Mart Cuma
14:00 Uzunçiftlikspor-Çubukluspor 0-1
Lüleburgazspor-Bay
14 Mart Cumartesi
16:00 Çubukluspor-Lüleburgazspor 1-0
Kocaeli Uzunçiftlikspor-Bay
FİNAL
15 Mart Pazar
11:00 Damlaspor - Çubukluspor 2-0
3.Grup
KOCAELİ
A Grubu
12 Mart Perşembe
14:00 Sakarya Demir-Edirne DSİ 1-0
13 Mart Cuma
12:00 Edirne DSİ-Tepebağ Kültürspor 0-1
14 Mart Cumartesi
14:00 Tepebağ Kültür-Sakarya Demir 1-1 (3-4 pen)
B Grubu
12 Mart Perşembe
12:00 Tekirdağ Sitespor-Safranyolu Doğuş 3-0
13 Mart Cuma
14:00 Safranyolu Doğuş-Zara Ekinli 1-3
14 Mart Cumartesi
12:00 Zara Ekinli-Sitespor 0-0 (4-3 pen)
FİNAL
15 Mart Pazar
12:00 Sakarya Demirspor - Zara Ekinlispor 0-0 (5-6 pen)
4.Grup
YALOVA
A Grubu
12 Mart Perşembe
14:00 Seyrantepe Of -Bursa Yol 2-0
13 Mart Cuma
16:00 Bursa Yol-Sakaryagücü 0-0
14 Mart Cumartesi
13:30 Sakaryagücü-Seyrantepe Of 4-1
B Grubu
12 Mart Perşembe
16:00 Bursa Arabayatağı-Bandırmaspor 1-0
13 Mart Cuma
14:00 Bandırmaspor-İstanbul Sinop 3-1
14 Mart Cumartesi
13:30 İstanbul Sinop-Arabayatağı 1-1
FİNAL
15 Mart Pazar
13:30 Sakaryagücü - Arabayatağıspor 1-3
5.Grup
SAKARYA
A Grubu
12 Mart Perşembe
14:00 Gebze Beylikbağı-Bolu Kızıkspor 4-0
13 Mart Cuma
16:00 Kızıkspor-İstanbul Söğütlüçeşmespor 1-1
14 Mart Cumartesi
10:00 Söğütlüçeşmespor-Gebze Beylikbağı 3-2
B Grubu
12 Mart Perşembe
16:00 Kozlu Taşkömür-İstanbul Göktürk Saray 1-0
13 Mart Cuma
14:00 Göktürk Saray-Kocaeli Hacı Hızır Şafak 1-1
14 Mart Cumartesi
12:00 Hacı Hızır Şafak-Kozlu Taşkömür 3-0
FİNAL
15 Mart Pazar
12:00 Söğütlüçeşmespor - Hacı Hızır Şafakspor 1-1 (2-1 uz)
6.Grup
BALIKESİR
A Grubu
12 Mart Perşembe
15:00 Çanakkale Kepezspor-Bursa Demirtaşspor 1-1
13 Mart Cuma
15:00 İstanbul Cevizli Anadoluspor-Kepezspor 0-2
14 Mart Cumartesi
15:00 Demirtaşspor-Cevizli Anadolu 2-0
Kepezspor - Demirtaşspor 4-3 pen
B Grubu
12 Mart Perşembe
15:00 Manisa BŞB-Bursa Ertuğrulgazi Mesken 2-0
13 Mart Cuma
15:00 Ertuğrulgazi Mesken-İstanbul Beylikgücü 0-2
14 Mart Cumartesi
15:00 Beylikgücü-Manisa BŞB 2-2 (5-4 pen)
FİNAL
15 Mart Pazar
12:00 Kepezspor - Beylikgücü 0-1
7.Grup
MANİSA
A Grubu
12 Mart Perşembe
12:30 Muğla Gündoğan-Balıkesir BŞB 1-1
13 Mart Cuma
15:00 İzmir Pınargücü-Muğla Gündoğan 2-2
14 Mart Cumartesi
12:30 Balıkesir BŞB -İzmir Pınargücü 2-2
Statü Gereği Penaltılar:
Muğla Gündoğan - Pınargücü 4-3
Balıkesir BŞB - Gündoğan: 5-4
B Grubu
12 Mart Perşembe
15:00 Kütahya İ.Ö.K.H-Nazilli Fener 2-2
13 Mart Cuma
12:30 Kütahya İ.Ö.K.H-İzmirspor 1-5
14 Mart Cumartesi
15:00 Nazilli Fener-İzmirspor 2-6
FİNAL
15 Mart Pazar
14.00 Balıkesir BŞB - İzmirspor 1-3
8.Grup
KÜTAHYA
A Grubu
12 Mart Perşembe
14:00 İzmir Güzeltepe-Salihlispor 3-0
13 Mart Cuma
16:00 Salihlispor-Eskişehir Demirspor 1-2
14 Mart Cumartesi
14:00 Eskişehir Demirspor-Güzeltepe 3-0
B Grubu
12 Mart Perşembe
16:00 İzmir Çiğli Bld-Aydın İncilipınarspor 2-0
13 Mart Cuma
14:00 İncilipınarspor-Uşak Yayalarspor 3-1
14 Mart Cumartesi
16:00 Yayalarspor-Çiğli Bld 1-3
FİNAL
15 Mart Pazar
11:00 Eskişehir Demirspor - Çiğli Bld 0-1
9.Grup
DENİZLİ (Sarayköy)
A Grubu
12 Mart Perşembe
14:00 İzmir Konak Bld-Yeni Milas 2-2
13 Mart Cuma
16:00 Antalya DSİ-Konak Bld 3-0
14 Mart Cumartesi
14:00 Yeni Milas-Antalya DSİ 0-1
B Grubu
12 Mart Perşembe
16:00 Kuşadasıspor-Afyonkarahisar Bld 2-1
13 Mart Cuma
14:00 Afyonkarahisar Bld-Burdur Bucak Bld 0-4
14 Mart Cumartesi
16:00 Bucak Bld-Kuşadasıspor 1-1 (8-7 pen)
FİNAL
15 Mart Pazar
11.00 Antalya DSİ - Bucak Bld 3-0
10.Grup
AFYONKARAHİSAR
A Grubu
12 Mart Perşembe
13:30 Ankara Et Balık-Isparta Gülspor 2-0
13 Mart Cuma
15:30 Isparta Gülspor-Manavgat Bld 0-2
14 Mart Cumartesi
12:00 Manavgat Bld-Ankara Et Balık 2-1
B Grubu
12 Mart Perşembe
15:30 Etimesgut Bld-Kütahya Termik 2-0
13 Mart Cuma
13:30 Kütahya Termik-Denizli Telekom 1-2
14 Mart Cumartesi
12:00 Denizli Telekom-Etimesgut Bld 2-2 (2-4 pen)
FİNAL
15 Mart Pazar
11.00 Manavgat Bld - Etimesgut Bld 2-2 (8-7 pen)
11.Grup
AKSARAY
A Grubu
12 Mart Perşembe
13:00 Akdeniz Bld-Kapadokya Nevşehir 6-0
13 Mart Cuma
13:00 Kapadokya Nevşehir-Karaman Başak 0-0
14 Mart Cumartesi
13:00 Karaman Başak-Akdeniz Bld 1-1
B Grubu
12 Mart Perşembe
13:00 Konya Fener-Yeşil Kırşehir 7-0
13 Mart Cuma
13:00 Yeşil Kırşehir -Adana Denizli Mithatpaşa 0-7
14 Mart Cumartesi
13:00 A.D.Mithatpaşa-Konya Fener 1-1 (3-4 pen)
FİNAL
15 Mart Pazar
11.00 Akdeniz Bld - Konya Fener 1-2
12.Grup
ADANA
A Grubu
12 Mart Perşembe
12:00 Osmaniye İ.Yurdu-Gaziantep Şehitkamil Bld 0-0
13 Mart Cuma
14:00 Mersin Çiftlikköy Adonis-Osmaniye İ.Yurdu 1-0
14 Mart Cumartesi
10:00 Şehitkamil Bld-Çiftlikköy Adonis 3-1
B Grubu
12 Mart Perşembe
14:00 Konya Kara Kartallar-Hatay Şirincespor 1-0
13 Mart Cuma
12:00 Şirincespor-Aksaray Karadeniz 2-4
14 Mart Cumartesi
12:00 Aksaray Karadeniz- Konya Karakartallar 1-5
FİNAL
15 Mart Pazar
14:00 Şehitkamil Bld - Konya Karakartallar 0-2
13.Grup
K.MARAŞ
A Grubu
12 Mart Perşembe
13:00 Kayseri Erkiletspor-Hatayspor 2-0
13 Mart Cuma
13:00 Hatayspor-Ergani Gençlerbirliği 0-5
14 Mart Cumartesi
13:00 Ergani Gençlerbirliği-Erkiletspor 3-2
B Grubu
12 Mart Perşembe
15:00 Adanaspor-Şanlıurfa Edessa 7 Yıldız 3-0
13 Mart Cuma
15:00 Edessa 7 Yıldız-Elazığspor 1-1
14 Mart Cumartesi
15:00 Elazığspor-Adanaspor 1-0
FİNAL
15 Mart Pazar
11:00 Ergani Gençlerbirliği - Elazığspor 2-1
14.Grup
ELAZIĞ
12 Mart Perşembe
14:00 Adıyaman Çınar-Diyarbakır DSİ 3-1
15:30 K.Maraş BŞB-Malatya Sanayi 2-0
13 Mart Cuma
14:00 Malatya Sanayi-Adıyaman Çınar 0-6
15:30 Diyarbakır DSİ-K.Maraş BŞB 1-5
14 Mart Cumartesi
12:00 Malatya Sanayi-Diyarbakır DSİ 1-4
13:30  Adıyaman Çınar-K.Maraş BŞB 3-2
Adıyaman Çınar 9, Kahramanmaraş BŞB 6, DSİ 3, Malatya Sanayi 0
15.Grup
DİYARBAKIR
12 Mart Perşembe
13:00 Sportif Tuşba-1903 Mardinspor 3-1
15:00 Lider Muş-Güroymakspor 6-0
13 Mart Cuma
13:00 Sportif Tuşba-Lider Muş 1-1
15:00 Güroymakspor-1903 Mardinspor 1-0
14 Mart Cumartesi
10:00 1903 Mardinspor-Lider Muş 0-3
12:00 Güroymakspor-Sportif Tuşba 1-3
Lider Muş 7, Sportif Tuşba 7, Güroymak 3, 1903 Mardin 0
Statü gereği penaltı
Lider Muş - Sportif Tuşba 4-2
16.Grup
BOLU
A Grubu
12 Mart Perşembe
12:00 Balgatspor-Karabük 100.Yıl 2-0
13 Mart Cuma
14:00 Karabük 100.Yıl-Kastamonu Yol 0-5
14 Mart Cumartesi
12:00 Kastamonu Yol-Balgatspor 1-5
B Grubu
12 Mart Perşembe
14:00 Düzce Bld-Hacettepe 1-1
13 Mart Cuma
12:00 Çankırı İl Özel İdare-Düzce Bld 0-6
14 Mart Cumartesi
14:00 Hacettepe-Çankırı İl Özel İdare 7-0
Statü gereği penaltı:
Düzce Bld - Hacettepe 3-2
FİNAL
15 Mart Pazar
11:00 Balgatspor - Düzce Bld 1-1 (4-3 pen)
17.Grup
AMASYA (Merzifon)
A Grubu
12 Mart Perşembe
13:00 Çorum İÖİ-Bartın Polisgücü 2-0
13 Mart Cuma
15:00 Bartın Polisgücü-Kadıköyspor 0-4
14 Mart Cumartesi
Samsun Kadıköy-Çorum İÖİ 5-1
B Grubu
12 Mart Perşembe
15:00 Sivas Sağlık-Yozgat Bozok 3-0
13 Mart Cuma
13:00 Yozgat Bozok-Güzelorduspor 0-1
14 Mart Cumartesi
Güzelorduspor-Sivas Sağlık 0-1
FİNAL
15 Mart Pazar
13:30 Samsun Kadıköyspor - Sivas Sağlıkspor 4-0
18.Grup
GİRESUN
A Grubu
12 Mart Perşembe
13:00 1461 Trabzon-Amasya Bld 7-1
13 Mart Cuma
15:00 Amasya Bld-Ayancık Bld 0-0
14 Mart Cumartesi
13:00 Ayancık Bld-1461 Trabzon 0-2
B Grubu
12 Mart Perşembe
15:00 Trabzon Söğütlü Bld-Samsun Atakum Bld 2-1
13 Mart Cuma
13:00 Atakum Bld-Erbaa Güreş İhtisas  4-1
14 Mart Cumartesi
15:00 Erbaa Güreş İhtisas-Söğütlü Bld 2-5
FİNAL
15 Mart Pazar
11:00 1461 Trabzonspor - Söğütlü Bld 1-2
19.GRUP
GÜMÜŞHANE
12 Mart Perşembe
11:00 Erzurum Yol-Erzincan Üzümlü Bld 8-0
13:00 Trabzon Hekimoğlu Doğan-Bayburt Telekom 4-2
13 Mart Cuma
13:30 Erzurum Yol-Bayburt Telekom 2-0
15:00 Hekimoğlu Doğan-Üzümlü Bld 12-0
14 Mart Cumartesi
11:00 Üzümlü Bld-Bayburt Telekom 1-8
13:00 Hekimoğlu Doğan-Erzurum Yol 0-0 (7-6 pen)
20.GRUP
TRABZON
12 Mart Perşembe
13:00 Görelespor-Hopaspor 5-2
13:00 Rize Bld-Gümüşhane İ.Ö.İdare 4-2
13 Mart Cuma
13:00 Gümüşhane İ.Ö.İdare-Görelespor 1-2
15:00 Hopaspor-Rize Bld 2-2
14 Mart Cumartesi
13:00 Görelespor-Rize Bld 1-1
13:00 Gümüşhane İ.Ö.İdare-Hopaspor 1-4
Görelespor 7, Rize Bld 5, Hopaspor 4, Gümüşhane Özel İdare 0
 İKİNCİ KADEME

Türkiye U15 Şampiyonası ikinci tur maçlarının programı ve sonuçlar haberimizin devamındadır.

ESKİŞEHİR
A Grubu
26 Mart Perşembe
13:00 Çiğli Bld - Manavgat Bld 1-1
27 Mart Cuma
15:00 Çigli Bld.-Söğütlüçeşmespor 0-2
28 Mart Cumartesi
11:00 Söğütlüçeşmespor - Manavgat Bld 2-1
B Grubu
26 Mart Perşembe
15:00 Beylikgücü-Antalya DSİ 1-1
27 Mart Cuma
13:00 İzmirspor - Beylikgücü 0-2
28 Mart Cumartesi
13:00 Antalya DSİ - İzmirspor 3-1
Statü gereği Penaltılar
Antalya DSİ - Beylikgücü 4-3
FİNAL
29 Mart Pazar
11:00 Söğütlüçeşmespor - Antalya DSİ 2-2 (2-3 uz)

KASTAMONU
26 Mart Perşembe
13:00 Samsun Kadıköy-Zara Ekinli 1-1
15:00 Görelespor-Arabayatağı 1-3
27 Mart Cuma
13:00 Zara Ekinli-Görelespor 4-0
15:00 Arabayatağı-Samsun Kadıköy 2-0
28 Mart Cumartesi
12:00 Samsun Kadıköy-Görelespor 3-1
12:00 Arabayatağı-Zara Ekinli 1-1
Arabayatağıspor 7, Zara Ekinlispor 5, Kadıköyspor 4, Görelespor 0
SİVAS
26 Mart Perşembe
12:00 Balgatspor-Adıyaman Çınar 3-1
14:00 Lider Muşspor-Ergani Gençlerbirliği 0-0
27 Mart Cuma
14:00 Adıyaman Çınar-Lider Muşspor 0-3
14:00 Ergani Gençlerbirliği-Balgatspor 1-0
28 Mart Cumartesi
11:00 Balgatspor-Lider Muşspor 1-3
11:00 Ergani Gençlerbirliği-Adıyaman Çınar 4-1
Statü gereği penaltılar:
Ergani Gençlerbirliği-Lider Muşspor: 4-3

SAMSUN
A Grubu
26 Mart Perşembe
14:00 Bağlarbaşı-Hekimoğlu Doğan 3-1
27 Mart Cuma
15:30 Hekimoğlu Doğanspor - Konya Fenerspor 3-0
28 Mart Cumartesi
13:00 Konya Fenerspor - Bağlarbaşı 0-3
B Grubu
26 Mart Perşembe
16:00 Söğütlü Bld-Konya Karakartallar 2-1
İstanbul Damlaspor-Bay
27 Mart Cuma
13:30 Konya Kara Kartallar - Damlaspor 0-4
28 Mart Cumartesi
15:00 Damlaspor - Söğütlü Bld 1-0

DÖRTLÜ FİNAL (İZMİR)
ÜÇÜNCÜLÜK
Erganispor-Bağlarbaşıspor 1-1 (5-3 pen)
FİNAL
Arabayatağıspor - Antalya DSİ 3-2
FİNAL
29 Mart Pazar
11:30 Damlaspor - Bağlarbaşıspor 0-1

Hiç yorum yok:

Ünlü scout'tan futbolcu adaylarına seçilme tüyoları

Altınordu’da görev yaptığı dönemde Çağlar Söyüncü ve Cengiz Önder gibi iki yeteneği Türk futboluna kazandıran, şu sıralar Fenerbahçe’de...