2015-16 TÜRKİYE U19 ŞAMPİYONASI SONUÇLARI

İSTANBUL ELEMELERİ
1. TUR
18 Nisan Pazartesi
16:00 Modafen - Erokspor (Çilekli) 2-1
16:00 Feriköy - Esenler (Beyoğlu) 3-1
16:00 Fikirtepe Dumlupınar - Zara Ekinli (Seyrantepe) 3-1
19 Nisan Salı
13:30 Çengelköy - Beşyüzevler (Beyoğlu) 2-0

2. TUR
19 Nisan Salı
16:00 CFS Bağcılar - İkitelli (Alibeyköy) 2-0'ken hakeme saldırı nedeniyle tatil
16:00 Çıksalın - Altınova (Mahmutbey) 0-3
16:00 Okmeydanı Fetih - Başakşehir (Bakırköy 1No) 1-1 (3-4 pen)
16:00 İstanbul Demir - Çeliktepe (Bayrampaşa Bld) 2-2 (2-3 uz)
16:00 Kartal Bulvarspor - Büyükçekmece Belediye (Çilekli) 1-1 (3-1 uz)
16:00 Gazi Mahallesi - Yeniköy (Beyoğlu) 7-1
16:00 Alibeyköy - İstanbul Beylikdüzü (Yeşilova) 1-5
16:00 Beykoz 1908 - Çubuklu (Paşabahçe) 7-1
22 Nisan Cuma
16:00 Esenlerspor - Zara Ekinlispor (Bayrampaşa Büyükşehir) 0-2
16:00 Erokspor - Beşyüzevlerspor (Merkezefendi) 2-0

* 1. Tur'da kazanan 4 takım, doğrudan Türkiye Şampiyonası'na gidecek. Yenilenlerin bir hakkı daha var.

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME


Türkiye U19 Şampiyonası başladı... Tüm Türkiye'de alınan toplu sonuçlar haberimizin devamındadır...
1.Grup
TEKİRDAĞ(Çorlu)
A Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:00 Lüleburgazspor-Fikirtepe Dumlupınar 6-0
Çenesuyu Plajyoluspor-Bay
6 Mayıs Cuma
16:30 Fikirtepe Dumlupınar-Çenesuyu Plajyolu 1-1
Lüleburgazspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
14:00 Çenesuyu Plajyolu-Lüleburgazspor 2-2
Fikirtepe Dumlupınarspor-Bay
B Grubu
5 Mayıs Perşembe
16:30 İstanbul Altınova-Uzunköprüspor 1-0
Kocaelispor-Bay
6 Mayıs Cuma
14:00 Uzunköprüspor -Kocaelispor 1-2
 İstanbul Altınovaspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
16:30 Kocaelispor- İstanbul Altınova 1-2
Uzunköprüspor 
FİNAL
8 Mayıs Pazar
16:30 Lüleburgazspor - İstanbul Altınovaspor 1-0
2.Grup
KOCAELİ
A Grubu
5 Mayıs Perşembe
13:00 Erokspor-Saray Belediyespor 3-2
Erenlerspor-Bay
6 Mayıs Cuma
15:15 Saray Belediyespor-Erenlerspor 1-1
 Erokspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
13:00 Erenlerspor- Erokspor 3-1
Saray Belediyespor-Bay
B Grubu
5 Mayıs Perşembe
15:15 Çeliktepespor-Kıbrıscıkspor 2-1
Sakarya Yenikent Fıratspor-Bay
6 Mayıs Cuma
13:00 Kıbrıscıkspor-Yenikent Fıratspor 3-4
İstanbul Çeliktepespor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
15:15 Yenikent Fıratspor-Çeliktepespor 0-2
Kıbrıscıkspor-Bay
FİNAL
8 Mayıs Pazar
13:30 Erenlerspor - Çeliktepespor 1-1 (3-1 pen)
3.Grup
ÇANAKKALE
A Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:00 Yalovaspor-Gönen Belediye 1-1
Başakşehirspor-Bay
6 Mayıs Cuma
16:00 Başakşehirspor-Yalovaspor 1-1
Gönen Belediye
7 Mayıs Cumartesi
14:00 Gönen Belediye-Başakşehirspor 0-2
Yalovaspor-Bay
B Grubu
5 Mayıs Perşembe
16:00 Beylikdüzüspor-Bandırmaspor 0-0
Çorluspor 1947-Bay
6 Mayıs Cuma
14:00 Çorluspor 1947-Beylikdüzüspor 0-3
Bandırmaspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
16:00 Bandırmaspor-Çorluspor 1947 1-3
Beylikdüzüspor-Bay
FİNAL
8 Mayıs Pazar
13:00 Başakşehirspor - Beylikdüzüspor 0-2
4.Grup
BOLU
A Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:00 Kartal Bulvar-Gebze Beylikbağı 3-2
Kaynaşlı Belediyespor-Bay
6 Mayıs Cuma
12:00 Gebze Beylikbağı -Kaynaşlı Bld 2-3
Kartal Bulvarspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
14:00 Kaynaşlı Bld - Kartal Bulvarspor 1-1 (6-5 pen)
Gebze Beylikbağıspor-Bay
B Grubu
5 Mayıs Perşembe
12:00 Çayırovaspor-Kdz Ereğli Bld 1-0
Gazi Mahallesispor-Bay
6 Mayıs Cuma
14:00 Kdz Ereğli Bld-Gazi Mahallesi 3-2
Çayırovaspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
12:00 Gazi Mahallesispor-Çayırovaspor 2-0
Kdz Ereğli Bld-Bay
Penaltılar:
Gazi Mahallesi - Ereğli Bld: 4-2
Çayırovaspor - Gazi Mahallesi: 4-2

FİNAL
8 Mayıs Pazar
15:00 Kaynaşlı Bld - Çayırovaspor 3-2
5.Grup
BALIKESİR
A Grubu
5 Mayıs Perşembe
15:00 Feriköy-Serintepe Kandere 1-1
Bigaspor-Bay
6 Mayıs Cuma
17:00 Bigaspor-Feriköy 0-3
İzmir Serintepe Kanderespor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
15:00 Serintepe Kandere-Bigaspor 0-4
Feriköy-Bay
B Grubu
5 Mayıs Perşembe
17:00 Beykoz 1908-İzmir Demir 3-1
Kütahya Evliya Çelebi Devlet Hastanesi-Bay
6 Mayıs Cuma
15:00 İzmir Demir -E.Ç.D.Hastanesi 5-1
Beykoz 1908-Bay
7 Mayıs Cumartesi
17:00 E.Ç.D.Hastanesi-Beykoz 1908 0-3
İzmir Demirspor-Bay
FİNAL
8 Mayıs Pazar
14:00 Feriköyspor - Beykoz 1908 1-0
6.Grup
YALOVA
A Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:00 Arabayatağıspor-Zara Ekinlispor 5-2
Kocaalispor-Bay
6 Mayıs Cuma
16:00 Zara Ekinli-Kocaalispor 3-1
Bursa Arabayatağıspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
13:00 Kocaalispor-Arabayatağıspor 1-2
İstanbul Zara Ekinlispor-Bay
B Grubu
5 Mayıs Perşembe
16:00 Bursa Bağlarbaşı-Eskişehir DSİ Bend 1-0
Çengelköyspor-Bay
6 Mayıs Cuma
14:00 Eskişehir DSİ Bend-Çengelköyspor 0-3
Bursa Bağlarbaşıspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
15:30 Çengelköyspor-Bursa Bağlarbaşı 1-1 (4-1 pen)
Eskişehir DSİ Bendspor-Bay
FİNAL
8 Mayıs Pazar
15:30 Arabayatağıspor - Çengelköyspor 1-0
7.Grup
ESKİŞEHİR
A Grubu
5 Mayıs Perşembe
15:00 Kütahya Özel İdare KH-Volkan Yıldırım 1-1
CFS Bağcılarspor-Bay
6 Mayıs Cuma
17:00 CFS Bağcılarspor-Kütahya Özel İdare KH 1-0
Ankara Volkan Yıldırımspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
15:00 Volkan Yıldırım-CFS Bağcılarspor 0-0
Kütahya Özel İdare Köy Hizmetleri-Bay
B Grubu
5 Mayıs Perşembe
17:00 Modafenspor-Afyon Belediyespor 6-0
Ankara Başkent Edaşspor-Bay
6 Mayıs Cuma
15:00 Afyon Belediye-Başkent Edaş 0-5
Modafenspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
17:00 Başkent Edaş-Modafenspor 1-1 (4-3 pen)
Afyon Belediyespor-Bay
FİNAL
8 Mayıs Pazar
11:00 CFS Bağcılarspor - Başkent Edaşspor 3-2
8.Grup
KÜTAHYA
A Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:00 Manisa Murat Germen-Isparta Merkez 2-1
Bursa Fethiye İdmanyurdu-Bay
6 Mayıs Cuma
16:30 Isparta Merkez-Fethiye İdmanyurdu 1-3
Manisa Murat Germen Okulları-Bay
7 Mayıs Cumartesi
14:00 Fethiye İdmanyurdu-Murat Germen 2-1
Isparta Merkez Gençlik-Bay
B Grubu
5 Mayıs Perşembe
16:30 Akhisar Yıldırım-Denizli Tekstil 1-1
Kestel Belediyespor-Bay
6 Mayıs Cuma
14:00 Kestel Belediye- Akhisar Yıldırım 3-2
Denizli Tekstilspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
16:30 Denizli Tekstil- Kestel Belediye 0-2
 Akhisar Yıldırımspor-Bay
FİNAL
8 Mayıs Pazar
11:00 Fethiye İY - Kestel Bld 1-2
9.Grup
MANİSA (Akhisar)
A Grubu
5 Mayıs Perşembe
13:00 Eskişehir Sağlık-Sökespor 1-0
İzmir Güzeltepespor-Bay
6 Mayıs Cuma
16:00 Sökespor-Güzeltepespor 0-0
Eskişehir Sağlıkspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
13:00  Güzeltepespor-Eskişehir Sağlık 0-0
Sökespor-Bay
B Grubu
5 Mayıs Perşembe
16:00 Kuruçeşmespor-B.B.Bodrumspor 0-0
Balıkesir BŞBld-Bay
6 Mayıs Cuma
13:00 Balıkesir BŞBld-Kuruçeşmespor 2-1
B.B.Bodrumspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
16:00 B.B.Bodrumspor -Balıkesir BŞBld 0-3
İzmir Kuruçeşmespor-Bay
FİNAL
8 Mayıs Pazar
16:30 Eskişehir Sağlıkspor - Balıkesir BB 4-1
10.Grup
MUĞLA
A Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:30 Yeşilovaspor- Aydın Yıldız 3-1
Salihli Belediyespor-Bay
6 Mayıs Cuma
14:30 Aydın Yıldız-Salihli Belediye 1-1
Çiftay  Yeşilovaspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
14:30 Salihli Belediye-Yeşilovaspor 0-2
Aydın Yıldızspor-Bay
B Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:30 Konyaaltı Bld-Kızılcabölükspor 3-0
Nazilli Yıldızgücüspor-Bay
6 Mayıs Cuma
14:30 Kızılcabölükspor-Nazilli Yıldızgücü 0-6
Konyaaltı Belediyespor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
14:30 Nazilli Yıldızgücü-Konyaaltı Bld 0-0 (4-3 pen)
Kızılcabölükspor-Bay
FİNAL
8 Mayıs Pazar
11:00 Yeşilovaspor - Nazilli Yıldızgücü 1-2
11.Grup
DENİZLİ
A Grubu
5 Mayıs Perşembe
15:00 Turan İdmanyurdu-Seydişehir Bld Sanayi 1-0
Muratpaşa Belediyespor-Bay
6 Mayıs Cuma
17:00 Seydişehir Bld Sanayi-Muratpaşa Bld 1-2
Uşak Turan İdmanyurduspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
16:00 Muratpaşa Bld-Turan İdmanyurdu 5-1
Seydişehir Bld Sanayispor-Bay 
B Grubu
5 Mayıs Perşembe
17:00 Bucak Bld-Kulu Bld 0-0
Muğlaspor-Bay
6 Mayıs Cuma
15:00 Muğlaspor-Bucak Bld 1-2
Konya Kulu Belediyespor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
18:00 Kulu Bld-Muğlaspor 4-0
Bucak Belediye Oğuzhanspor-Bay
Penaltılar:
Kulu Bld- Bucak Bld 7-6 
FİNAL
8 Mayıs Pazar
11:00 Muratpaşa Bld - Kulu Bld 12-0

12.Grup
MERSİN
A Grubu
5 Mayıs Perşembe
18:00 Karaman Başak-Çukurova Bld 2-1
Şehitkamil Belediyespor-Bay
6 Mayıs Cuma
16:00 Çukurova Bld -Şehitkamil Bld 3-1
Karaman Başakspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
18:00 Şehitkamil Bld-Karaman Başakspor 1-2
Adana Çukurova Belediyespor-Bay 
B Grubu
5 Mayıs Perşembe
16:00 Hatayspor-Adana Gençlerbirliği 1-1
Konya Selçuklu Belediyespor-Bay
6 Mayıs Cuma
18:00 Selçuklu Belediye-Hatayspor 1-0
Adana Gençlerbirliği-Bay
7 Mayıs Cumartesi
16:00 Adana Gençlerbirliği-Selçuklu Bld 1-1
Hatayspor-Bay
FİNAL
8 Mayıs Pazar
16:00 Karaman Başakspor - Selçuklu Bld 
13.Grup
GAZİANTEP
A Grubu
5 Mayıs Perşembe
15:00 Seyhan Bld-Arsan Sümerspor 6-0
Malatya Demirspor-Bay
6 Mayıs Cuma
17:00 Arsan Sümerspor-Malatya Demir 1-0
Seyhan Belediyespor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
15:00 Malatya Demir-Seyhan Bld 0-5
K.Maraş Arsan Sümerspor-Bay
B Grubu
5 Mayıs Perşembe
17:00 İskenderun Bld GK-Karaköprü Bld 2-0
Tarsusgücüspor-Bay
6 Mayıs Cuma
15:00 Karaköprü Bld-Tarsusgücüspor 0-3
İskenderun Bld GK-Bay
7 Mayıs Cumartesi
17:00 Tarsusgücü-İskenderun Bld GK 1-1 (3-2 pen)
Karaköprü Belediyespor-Bay 
FİNAL
8 Mayıs Pazar
11:00 Seyhan Bld - Tarsusgücü 2-1'ken 82'de tatil. Tarsusgücü oyuncuları hakeme saldırdı.
14.Grup
ADANA
A Grubu
5 Mayıs Perşembe
18:00 Meski-Akçakalespor 2-0
*K.Maraş Fidanspor şampiyonadan çekildi.
7 Mayıs Cumartesi
15:00 Akçakalespor-Meski 0-0
B Grubu
5 Mayıs Perşembe
20:00 Osmaniyespor FK-Akdeniz Bld 1-2
Elazığ Yolspor-Bay
6 Mayıs Cuma
17:00 Osmaniyespor FK - Elazığ Yol 0-0
Akdeniz Bld - Bay
7 Mayıs Cumartesi
17:00 Elazığ Yolspor - Akdeniz Bld 1-1
Osmaniyespor FK - Bay
FİNAL
8 Mayıs Pazar
17:00 MESKİ - Akdeniz Bld 0-4
15.Grup
MUŞ
A Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:00 Bingöl İl Özel İdare-Güroymak 1-0
Van DSİ-Bay
6 Mayıs Cuma
16:00 Güroymak-Van DSİ 1-2
Bingöl İl Özel İdare-Bay
7 Mayıs Cumartesi
14:00 Van DSİ-Bingöl İl Özel İdare 0-0 (4-5 pen)
Güroymakspor-Bay
B Grubu
5 Mayıs Perşembe
16:30 Batman TEİAŞ-Ağrı Gençlerbirliği 1-1
Siirt Kartalspor-Bay
6 Mayıs Cuma
14:00 Siirt Kartalspor-Batman TEİAŞ 1-4
Ağrı Gençlerbirliği-Bay
7 Mayıs Cumartesi
16:30 Ağrı Gençlerbirliği-Siirt Kartalspor 3-1
Penaltılar
Batman TEİAŞ-Ağrı Gençlerbirliği 4-2 pen
FİNAL
8 Mayıs Pazar
11:00 Bingöl Özel İdare - Batman TEİAŞ 0-1 
16.Grup
ŞANLIURFA
6 Mayıs Cuma
16:00 Adıyaman Çınar-Gaziantep Bozkurt 1-3
16:00 Diyarbakır DSİ-Malatya Sanayi 6-2
7 Mayıs Cumartesi
16:00 Gaziantep Bozkurt-Diyarbakır DSİ 0-4
16:00 Malatya Sanayi-Adıyaman Çınar 1-0
8 Mayıs Pazar
14:00 Adıyaman Çınar-Diyarbakır DSİ 0-2
14:00 Malatya Sanayi-Gaziantep Bozkurt 3-1
17.Grup
BİNGÖL
6 Mayıs Cuma
15:00 Diyarbakır Alipaşa-Kızıltepe Bld 2-3
Lider Muşspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
15:00 Lider Muşspor-Diyarbakır Alipaşa 1-3
Kızıltepe Bld-Bay
8 Mayıs Pazar
11:00 Kızıltepe Bld-Lider Muşspor 3-1
Diyarbakır Alipaşa-Bay
*Dersimspor şampiyonadan çekildi.
18.Grup
NEVŞEHİR (Avanos)
A Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:30 Kayseri Şeker-68 Aksaray Bld 2-1
7 Mayıs Cumartesi
17:00 68 Aksaray Bld-Kayseri Şeker 2-3
B Grubu
5 Mayıs Perşembe
17:00 Niğde Bld-Kırşehir Evranspor 3-0
Yozgatspor 1959 FK-Bay
6 Mayıs Cuma
17:00 Kırşehir Evran-Yozgatspor 1959 FK 1-2
Niğde Belediyespor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
14:30 Yozgatspor 1959 FK-Niğde Bld 0-3
Kırşehir Evranspor-Bay
FİNAL
8 Mayıs Pazar
(Gazi Stadı)14:00 Kayseri Şekerspor - Niğde Bld 2-0
19.Grup
YOZGAT
A Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:00 Etimesgut Bld-Nevşehir Telekom 0-0
Kayseri Kocasinan Şimşekspor-Bay
6 Mayıs Cuma
14:00 Kocasinan Şimşek-Etimesgut Bld 0-2
Nevşehir Telekom
7 Mayıs Cumartesi
14:00 Nevşehir Telekom-Kocasinan Şimşek 0-5
Etimesgut Belediyespor-Bay
B Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:00 Sivas Demirspor-Mühimmatspor 1-0
Ankara TKİ-Bay
6 Mayıs Cuma
14:00 Mühimmatspor-Ankara TKİ 0-1
 Sivas Demirspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
14:00 Ankara TKİ- Sivas Demirspor 0-2
Kırıkkale Mühimmatspor-Bay
FİNAL
8 Mayıs Pazar
11:00 Etimesgut Bld - Sivas Demirspor 3-0
20.Grup
KASTAMONU
A Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:00 Samsun Kadıköy-Kilimli Bld 5-1
Kozcağız Belediyespor-Bay
6 Mayıs Cuma
16:00 Kilimli Bld-Kozcağız Bld 1-4
Samsun Kadıköyspor-Bay 
7 Mayıs Cumartesi
14:00 Kozcağız Bld-Samsun Kadıköy 0-4
Kilimli Belediyespor-Bay
B Grubu
5 Mayıs Perşembe
16:00 Samsun Telekom-Çerkeş Bld 3-0
Sinop Özel İdarespor-Bay
6 Mayıs Cuma
14:00 Çerkeş Bld -Sinop Özel İdare 0-4
Samsun Telekomspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
16:00 Sinop Özel İdare-Samsun Telekom 0-2
Çerkeş Belediyespor-Bay 
FİNAL
8 Mayıs Pazar
11:00 Samsun Kadıköyspor - Samsun Telekomspor 2-1
21. Grup
AMASYA
6 Mayıs Cuma
14:30 Ünye 1957-Çorum H.E.Kültür 2-1
17:00 Erbaa Güreş İhtisas-Kastamonu Yol 1-2
7 Mayıs Cumartesi
14:30 Çorum H.E.Kültür-Erbaa Güreş İhtisas 2-0
17:00 Kastamonu Yol-Ünye 1957 1-0
8 Mayıs Pazar
12:00 Ünye 1957-Erbaa Güreş İhtisas 3-1
14:30 Kastamonu Yol-Çorum H.E.Kültür 0-2
Birincilik penaltıları
Birincilik Maçları
Ünye 1957-Çorum H.E.Kültür 3-0 (pen)
Ünye 1957-Kastamonu Yol 4-3  (pen)
22. Grup
ORDU
6 Mayıs Cuma
13:30 Samsun Yol-Erzincan 13 Şubat 3-0 h *
16:00 Amasya İl Özel İdare-Trabzon DSİ Kdz 2-2
7 Mayıs Cumartesi
13:30 Erzincan 13 Şubat-Amasya İl Özel İdare 0-3 h
16:00 Trabzon DSİ Karadeniz- Samsun Yol 0-1
8 Mayıs Pazar
12:00  Samsun Yol-Amasya İl Özel İdare 4-0
15:00 Trabzon DSİ Karadeniz-Erzincan 13 Şubat 3-0 h
*Erzincan 13 Şubat, ilk maçına geç kalınca hükmen yenildi.
Kalan iki maçına da çıkmama kararı aldı.
23.Grup
TRABZON
6 Mayıs Cuma
13:00 Bayburt GÖİdare-Gümüşhane Telekom 0-2
15:00 Giresun Sanayi-Artvin İl Özel İdare 1-1
7 Mayıs Cumartesi
12:00 Gümüşhane Telekom-Giresun Sanayi 3-1
16:00 Artvin İl Özel İdare-Bayburt GÖ İdare 3-2
8 Mayıs Pazar
11:00 Bayburt GÖİdare-Giresun Sanayi 2-2
14:00 Artvin İl Özel İdare-Gümüşhane Telekom 2-2
24.Grup
ARTVİN
A Grubu
5 Mayıs Perşembe
10:30 Trabzon Yol-Ağırbakımspor 4-0
Görelespor-Bay
6 Mayıs Cuma
13:30 Ağırbakımspor-Görelespor 2-2
Trabzon Yolspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
10:30 Görelespor-Trabzon Yol 0-4
Erzurum Ağırbakımspor-Bay
B Grubu
5 Mayıs Perşembe
13:30 Iğdır Aras-Çaykurspor 2-1
Hekimoğlu Doğanspor-Bay
6 Mayıs Cuma
10:30 Çaykurspor -Hekimoğlu Doğanspor 3-4
Iğdır Arasspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
13:30 Hekimoğlu Doğanspor-Iğdır Aras 2-1
Çaykurspor -Bay
FİNAL
8 Mayıs Pazar
11:00 Trabzon Yolspor - Hekimoğlu Doğanspor 2-2 (4-5 pen)

İKİNCİ KADEME 

1.Grup
BALIKESİR
A Grubu
18 Mayıs Çarşamba
17:00 Arabayatağıspor-CFS Bağcılarspor 3-2
Nazilli Yıldızgücüspor-Bay
19 Mayıs Perşembe
17:00 CFS Bağcılarspor-Nazilli Yıldızgücü 0-0
Arabayatağıspor-Bay
20 Mayıs Cuma
17:00 Nazilli Yıldızgücü-Arabayatağıspor 1-4
CFS Bağcılarspor-Bay
B Grubu
18 Mayıs Çarşamba
15:00 Kestel Bld-Selçuklu Bld 4-0
17:00 Muratpaşa Bld-Çeliktepespor 1-1
19 Mayıs Perşembe
15:00 Selçuklu Bld-Muratpaşa Bld 3-0
17:00 Çeliktepespor-Kestel Bld 0-0
20 Mayıs Cuma
15:00 Kestel Bld-Muratpaşa Bld 1-3
17:00 Çeliktepespor-Selçuklu Bld 1-1
Penaltılar
Kestel - Muratpaşa 3-2
Selçuklu - Kestel 3-1
FİNAL
22 Mayıs Pazar
11.00 Arabayatağıspor - Selçuklu Bld 6-1
2.Grup
BURSA
A Grubu
19 Mayıs Perşembe
14:30 Beylikdüzüspor-Kaynaşlı Bld 3-0
Eskişehir Sağlıkspor-Bay
20 Mayıs Cuma
17:00 Kaynaşlı Bld-Eskişehir Sağlıkspor 0-3
Beylikdüzüspor-Bay
21 Mayıs Cumartesi
14:30 Eskişehir Sağlıkspor-Beylikdüzüspor 0-2
Kaynaşlı Belediyespor-Bay
B Grubu
19 Mayıs Perşembe
17:00 Lüleburgazspor-Feriköyspor 1-1
Sakarya Erenlerspor-Bay
20 Mayıs Cuma
14:30 Erenlerspor-Lüleburgazspor 2-2
Feriköy-Bay
21 Mayıs Cumartesi
17:00 Feriköyspor-Erenlerspor 1-0
Lüleburgazspor
FİNAL
22 Mayıs Pazar
14:30 Beylikdüzüspor - Feriköyspor 1-2

3.Grup
MALATYA
A Grubu
19 Mayıs Perşembe
15:00 Akdeniz Bld-Batman TEİAŞ 2-1
Kızıltepe Belediyespor-Bay
20 Mayıs Cuma
17:30 Batman TEİAŞ -Kızıltepe Belediye 1-1
Akdeniz Belediyespor-Bay
21 Mayıs Cumartesi
14:00 Kızıltepe Belediye-Akdeniz Bld 0-1
Batman TEİAŞ -Bay 
B Grubu
19 Mayıs Perşembe
17:30 Seyhan Bld-Kayseri Şekerspor 1-0
Diyarbakır DSİ-Bay
20 Mayıs Cuma
15:00 Kayseri Şekerspor-Diyarbakır DSİ 5-0
Seyhan Belediyespor-Bay
21 Mayıs Cumartesi
16:30 Diyarbakır DSİ-Seyhan Bld 1-2
Kayseri Şekerspor-Bay
FİNAL
22 Mayıs Pazar
11:00 Akdeniz Bld - Seyhan Bld 1-1  (2-4 pen)
4.Grup
AMASYA
A Grubu
19 Mayıs Perşembe
14:00 Hekimoğlu Doğanspor-Samsun Yolspor 0-0
Etimesgut Belediyespor-Bay
20 Mayıs Cuma
17:00 Etimesgut Bld-Hekimoğlu Doğan 0-0
Samsun Yolspor-Bay
21 Mayıs Cumartesi
14:00 Samsun Yolspor-Etimesgut Bld 1-1
Hekimoğlu Doğanspor-Bay
Penaltılar
Samsun Yolspor - Etimesgut Bld 4-2
Samsun Yolspor - Doğanspor 3-1

B Grubu
19 Mayıs Perşembe
16:30 Samsun Kadıköyspor-Ünye 1957 2-1
Gümüşhane Telekomspor-Bay
20 Mayıs Cuma
14:30 Ünye 1957-Gümüşhane Telekom 2-1
Samsun Kadıköyspor-Bay
21 Mayıs Cumartesi
16:30 Gümüşhane Telekom-Samsun Kadıköy 1-2
Ünye 1957-Bay
FİNAL
22 Mayıs Pazar
13.00 Samsun Kadıköyspor - Samsun Yolspor 4-1
DÖRTLÜ FİNALLER (KÜTAHYA)
3 Haziran Cuma (Tavşanlı İlçe)
14.00 Arabayatağıspor - Feriköyspor 1-3
17.00 Seyhan Belediye - Samsun Kadıköyspor 4-1
4 Haziran Cumartesi (Dumlupınar)
ÜÇÜNCÜLÜK 14.00 Arabayatağıspor - Samsun Kadıköyspor 2-3
FİNAL 16.00 Feriköyspor - Seyhan Belediyespor 0-0 (4-3 pen)

Hiç yorum yok:

İstanbul Ağrıspor isim ve ilçe değiştiriyor

Bu sezon İstanbul Süper Amatör Lig 3. Grup'ta mücadele edecek olan İstanbul Ağrıspor isim değişikliğine gidiyor.