2014-15 TÜRKİYE U19 ŞAMPİYONASI SONUÇLARI

İSTANBUL ELEMELERİ
2. TUR
17 Nisan Cuma
14.00 Gürpınarspor - Feriköyspor (Bakırköy 1) 4-1
16.00 Güneştepespor - Damlaspor (Bakırköy 1) 1-4
16.00 Bulvarspor - Altınovaspor (Selimiye) 2-3
16.00 Albayrakspor - Bulancakspor (Bayrampaşa) 5-0
16.00 İstanbul Demirspor - Çubukluspor (Çayırbaşı) 4-4 (4-3 pen)
16.00 Tepebağ Kültürspor - Çeliktepe Ümitspor (Vefa) 0-0 (4-5 pen)
16.00 Selimiyespor - CFS Bağcılar (Merkezefendi) 0-1
20 Nisan Pazartesi
16.00 Kanaryaspor - Öz Alibeyköyspor (Bakırköy 1) 2-0
16.00 Denizköşklerspor - Bulancakspor (Bayrampaşa) 1-2
16.00 İncirtepespor - Paşabahçespor (Çayırbaşı) 0-0 (2-4 pen)
16.00 Çeliktepespor - Dolayobaspor (Selimiye) 3-3 (4-3 uz)
16.00 Kartal Bld - Kosova Güçspor (Seyrantepe) 1-1 (3-1 pen)
21 Nisan Salı
15.00 Selimiyespor - Bulvarspor (Başıbüyük) 2-0

BİRİNCİ KADEME
İSTANBUL
Gaziosmanpaşaspor - Kanaryaspor 1-0
Çeliktepespor - Selimiyespor 1-0
Kanaryaspor - Çeliktepespor 0-0
Selimiyespor - Gaziosmanpaşaspor 0-1
Gaziosmanpaşaspor - Çeliktepespor 1-1
Kanaryaspor - Selimiyespor 2-3
Gaziosmanpaşa 7, Çeliktepe 5, Selimiye 3, Kanarya 1
EDİRNE GRUBU
A
Lüleburgazspor - Çayırovaspor 3-0
Çayırovaspor - İstanbul Demirspor  1-4
İstanbul Demirspor - Lüleburgazspor 2-1
B
Kocaeli 1937 Seka - İstanbul Bulancakspor 2-0
İstanbul Bulancakspor - Saray Bld 6-1
Saray Bld - Kocaeli 1937 Seka 0-6
Final
12.00 İstanbul Demirspor - Seka 1937 0-2
KOCAELİ GRUBU
A
İstanbul Gürpınarspor - Sakarya Çaykışlaspor 4-2
Çaykışlaspor - Tekirdağspor 2-1
Tekirdağspor - Gürpınarspor 0-4
B
İstanbul Altınovaspor - Keşanspor 4-1
Keşanspor - Sakarya Kırkpınarspor 0-4
Kırkpınarspor - Altınovaspor 0-1
Final
14.00 Gürpınarspor - Altınovaspor 5-2
ÇANAKKALE GRUBU
A
Bandırmaspor - Arabayatağıspor 1-0
Arabayatağıspor - Çeliktepe Ümitspor 2-0
Çeliktepe Ümitspor - Bandırmaspor 3-3
B
Yalova Acarspor - CFS Bağcılarspor 0-0
Kestel Bld - Yalova Acarspor 0-0
CFS Bağcılarspor - Kestel Bld 0-0
Statü gereği penaltılar:
Acarspor - Kestel Bld: 5-4
Acarspor - CFS Bağcılar: 4-3
Final
14.00 Bandırmaspor - Yalova Acarspor 0-1
BOLU GRUBU
A
İstanbul Albayrakspor - Sapanca Akademi 1-0
Sapanca Akademi - Başkent Edaşspor 1-1
Başkent Edaşspor - İstanbul Albayrakspor 2-2
B
İstanbul Damlaspor - Yalovaspor 1-0
Yalovaspor - Etimesgut Bld 2-5
Etimesgut Bld - Damlaspor 0-0 (1-4 pen)
Final
14.00 Albayrakspor - Damlaspor 1-4
BALIKESİR GRUBU
A
Serintepe Kantepespor - Kepezspor 4-2
Kepezspor - Paşabahçespor 3-0
Paşabahçespor - İzmir Serintepe Kantepespor 2-1
Statü gereği penaltılar:
Paşabahçespor - Kepezspor: 5-4
Paşabahçespor - Kantepespor: 6-5
B
İzmirspor - Manisa Murat Germen Okulu 5-0
Murat Germen Okulu - Kartal Belediyespor 0-0
Kartal Belediyespor - İzmirspor 1-1
Final
14.00 Paşabahçespor - İzmirspor 2-2 (2-3 uz)
YALOVA GRUBU
A
Kocaeli Demirspor - Bursa Güvenspor 3-2
Bursa Güvenspor - Kıbrısçıkspor 1-3
Kıbrısçıkspor - Kocaeli Demirspor 2-2 (5-3 pen)
B
Bursa Altınsabanspor - Düzce Bld 1-0
Düzce Bld - Kocaeli Beylikbağıspor 1-2
Beylikbağıspor - Altınsabanspor 2-0
Final
14.00 Kıbrıscıkspor - Beylikbağıspor 2-2 (3-3 uz) (7-6 pen)
KÜTAHYA GRUBU
A
Manavgat Bld - Edremit Bld 2-0
Edremit Bld - Manisa BB 1-3
Manisa BB - Manavgat Bld 1-1 (2-3 pen)
B
Gönen Bld - Eskişehir DSİ Bent 3-1
Eskişehir DSİ Bent - Salihlispor 0-1
Salihlispor - Gönen Bld 1-2
Final
11.00 Manavgat Bld - Gönen Bld 0-0 (2-4 pen)
MANİSA GRUBU
A
Muğlaspor - Ödemiş Bld 2-1
Ödemiş Bld - Kütahya Özel İdare 0-1
Kütahya Özel İdare - Muğlaspor 0-4
B
Nazilli Yıldızgücü - Denizli Tekstil 4-1
Denizli Tekstil - Şirinyerspor  0-2
Şirinyerspor - Nazilli Yıldızgücü 0-1
Final
12.00 Muğlaspor - Nazilli Yıldızgücü 0-1
DENİZLİ GRUBU
A
Sökespor - Kütahya Termikspor 4-0
Kütahya Termikspor - Antalya ASAT 1-2
Antalya ASAT - Sökespor 0-2
B
Menderes Bld - Uşak Bld 2-2
Uşak Bld - Kuşadasıspor 2-4
Kuşadasıspor - Menderes Bld 0-0
Final
17.30 Sökespor - Kuşadasıspor 0-1
ANTALYA GRUBU
A
(Afyonkarahisar Demirspor çekildi)
Isparta Merkez GK - Denizli İl Özel İdare 3-1
Denizli İl Özel İdare - Isparta Merkez GK 2-1
B
Bucak Bld - Eskişehir Sağlıkspor 1-1
Eskişehir Sağlıkspor - Ortaca Bld 0-0
Ortaca Bld - Bucak Bld 2-2
Statü gereği penaltılar:
Ortaca Bld - Eskişehir Sağlık 4-3
Ortaca Bld - Bucak Bld 4-3
Final
17.00 Isparta Merkez GK - Ortaca Bld 1-1 (5-4 pen)
ADANA GRUBU
A
Gaziantep Oğuzspor - Karaman Bld 2-0
Karaman Bld - Tarsusgücü 3-4
Tarsusgücü - Gaziantep Oğuzspor 0-0 (5-3 pen)
B
Akdeniz Bld - Kırıkhanspor 2-0
Kırıkhanspor - Selçuklu Bld 1-0
Selçuklu Bld - Akdeniz Bld 2-4
Final
15.30 Tarsusgücü - Akdeniz Bld 0-1
HATAY GRUBU
A
Çukurova Bld - Maraş Arsan Sümer 2-1
Arsan Sümer - Mersin Kuvayi Milliye 1-1
Mersin Kuvayi Milliye - Çukurova Bld 1-2
B
Gaziantep İstiklal SSK - Osmaniye EML 2-0
Osmanniye EML - Adana Gençlerbirliği 1-5
Adana Gençlerbirliği - Gaziantep İstikal SSK 7-1
Final
11.00 Çukurova Bld - Adana Gençlerbirliği 1-0
KAHRAMANMARAŞ GRUBU
A
Edessa 7 Yıldızspor - Hatayspor 2-1
Elazığ Yol-Hatayspor 1-0
Elazığ Yol - Şanlıurfa Edessa 7 Yıldızspor 5-1
B
Seyhan Bld - Diyarbakır DSİ 2-0
Diyarbakır DSİ - Battalgazi Bld 2-0
Battalgazi Bld - Seyhan Bld 0-3
Final
11.00 Elazığ Yolspor - Seyhan Bld 2-2 (4-2 pen)
ELAZIĞ GRUBU (Cuma başlıyor)
Yenimahalle Bingöl - Kahramanmaraş BB 1-4
Diyarbakır Kayapınar - Malatya Sanayi 2-0
Malatya Sanayi - Yenimahalle Bingöl 1-1
Kahramanmaraş BB - Diyarbakır Kayapınar 0-0
Malatya Sanayi - Kahramanmaraş BB 0-1
Yenimahalle Bingöl - Diyarbakır Kayapınar 1-3
Diyarbakır Kayapınar 7, Kahramanmaraş BB 7, Yenimahalle Bingöl 1, Malatya Sanayi 1
Statü gereği penaltılar: Kahramanmaraş BB - Kayapınar 4-2
AĞRI GRUBU (Cuma başlıyor)
Erzurum Yolspor - Iğdır Arasspor 2-1
Van DSİ - Karsspor 5-0
Karsspor - Erzurum Yolspor 0-3
Iğdır Arasspor - Van DSİ 0-1
Van DSİ - Erzurum Yolspor 0-0
Karsspor - Iğdır Arasspor 2-6
Van DSİ 7, Erzurum Yolspor 7, Arasspor 3, Karsspor 0
Statü gereği penaltılar: Van DSİ - Yolspor: 4-3
DİYARBAKIR GRUBU
A
Kızıltepe Bld - Batman TEİAŞ 1-1
Güroymakspor - Kızıltepe Bld 0-1
Batman TEİAŞ - Güroymakspor 6-1
Statü gereği penaltı:
Batman TEİAŞ - Kızıltepe Bld 3-2
B
Akçakalespor - Siirt Kartalspor 4-0
Siirt Kartalspor - Lider Muşspor 0-4
Lider Muşspor - Akçakalespor 1-0
Final
14.00 Batman TEİAŞ - Lider Muşspor 2-0
KIRŞEHİR GRUBU
A
Konya Tümosanspor - Aksaray Karadenizspor 1-1
Aksaray Karadenizspor - Nevşehirspor GK 4-4
Nevşehirspor GK - Tümosanspor 0-1
B
Kayseri Kocasinan Şimşekspor - Bor Bld 4-0
Niğde Bor Bld - Konya Ilgın Bld 0-4
Ilgın Bld - Kocasinan Şimşekspor 0-2
Final
11.00 Tümosanspor - Kocasinan Şimşekspor 0-1
YOZGAT GRUBU
A
Çorum Ulukavakspor - Ankara Çayyolu 2-0
Ankara Çayyolu - Kayseri Şekerspor 1-2
Kayseri Şekerspor - Ulukavakspor 0-2
B
Ankara Yeni Altındağ Bld - Kırıkkalespor 2-0
Kırıkkalespor - Sivas 4 Eylül Bld 0-3 H
Sivas 4 Eylül Bld - Yeni Altındağ Bld 2-2 (2-3 pen)
Final
11.00 Ulukavakspor - Yeni Altındağ Bld 0-1
ERZİNCAN GRUBU (Cuma başlıyor)
Yeşil Munzurspor - Palandökenspor 1-4
Rize Özel İdarespor - Tireboluspor 1-3
Tireboluspor - Yeşil Munzurspor 3-2
Palandökenspor - Rize Özel İdarespor 1-0
Rize Özel İdarespor - Yeşil Munzurspor 3-2
Palandökenspor - Tireboluspor 3-1
Palandökenspor 9, Tireboluspor 6, Rize Özel İdarespor 3, Yeşil Munzurspor 0
KASTAMONU GRUBU
A
Samsun Yabancılarpazarı - Çankırı Özel İdare 8-0
Çankırı Özel İdare - Yozgat Gençlerbirliği 1-3
Yozgat Gençlerbirliği - Samsun Yabancılarpazarı 1-6
B
1930 Bafraspor - Bartın Kemerspor 1-0
Bartın Kemerspor - Karadeniz Ereğli Bld 1-3
Karadeniz Ereğli Bld - 1930 Bafraspor 3-0 h (2-1'ken 80'de Bafra sahadan çekildi)
Final
11.00 Yabancılarpazarı - Karadeniz Ereğli Bld 1-0
ÇANKIRI GRUBU
A
Kastamonu Ormanspor - Zonguldak Karadonspor 4-2
Zonguldak Karadonspor - Kastamonu Ormanspor 1-5
B
Samsun Telekomspor - Sinop Özel İdarespor 5-0
Sinop Özel İdarespor - Amasya Özel İdarespor 0-1
Amasya Özel İdarespor - Samsun Telekomspor 2-1
Final
13.00 Kastamonu Ormanspor - Amasya Özel İdarespor 2-2 (2-3 uz)
GİRESUN GRUBU
A
Ordu Demirspor - Rize Bld 3-1
Rize Bld - Gümüşhane Telekom 2-1
Gümüşhane Telekom - Ordu Demirspor 0-0
B
(Erzincan Üzümlü Bld çekildi)
1461 Trabzonspor - Niksar Bld 5-1
Niksar Bld - 1461 Trabzonspor 1-5
Final
11.00 Ordu Demirspor - 1461 Trabzonspor 1-3
RİZE GRUBU
A
Arhavispor - Ağrı Aras Epaş 4-1
Ağrı Aras Epaş - Trabzon Yolspor 0-3
Trabzon Yolspor - Arhavispor 2-1
B
Trabzon DSİ - Giresun Sanayi 1-0
Giresun Sanayi - Bayburt Özel İdare 1-2
Bayburt Özel İdare - Trabzon DSİ 0-5
Final
13.30 Trabzon Yolspor - Trabzon DSİ 0-0 (3-4 pen)
İKİNCİ KADEME

Türkiye U19 Şampiyonası'nda ikinci tur heyecanı başladı. Tüm Türkiye'nin sonuçları her zaman olduğu gibi sadece Yerel Futbol'da
BURSA GRUBU
A
İzmirspor - Gönenspor 3-1
Gönenspor - Kuşadaspor 1-3
Kuşadasıspor - İzmirspor 1-1 (4-5 pen)
B
Gürpınarspor - Nazilli Yıldızgücü 0-0
Nazilli Yıldızgücü - Isparta Merkez SK 1-2
Isparta Merkez SK - Gürpınarspor 1-3
Final
14.00 İzmirspor - Gürpınarspor 1-0
SAKARYA GRUBU
A
Gaziosmanpaşaspor - Kocaeli 1937 Seka 1-1
Kocaeli 1937 Seka - Yeni Altındağ Bld 1-0
Yeni Altındağ Bld - Gaziosmanpaşaspor 2-3
Statü Gereği Penaltılar:
Gaziosmanpaşaspor - Kocaeli 1937 Seka 3-2
B
Yalova Acarspor - İstanbul Damlaspor 1-0
İstanbul Damlaspor - Bolu Kıbrısçıkspor 3-2
Bolu Kıbrısçıkspor - Yalova Acarspor 0-3
Final
15.00 Gaziosmanpaşaspor - Yalova Acarspor 1-0
SİVAS GRUBU
A
Kocasinan Şimşekspor - Trabzon Karadeniz DSİ 1-1
Trabzon Karadeniz DSİ - Palandökenspor 0-1
Palandökenspor - Kocasinan Şimşekspor 1-1
B
1461 Trabzonspor - Amasya Özel İdarespor 3-0
Amasya Özel İdarespor - İlkadım Belediye Yabancılar Pazarıspor  0-1
İlkadım Yabancılar Pazarıspor - 1461 Trabzonspor 1-1 (4-5 pen)
Final
11.00 Palandökenspor - 1461 Trabzonspor 0-3
ŞANLIURFA GRUBU
A
Batman TEİAŞ - Elazığ Yolspor 1-0
Elazığ Yolspor - Kahramanmaraş BB 1-4
Kahramanmaraş BB - Batman TEİAŞ 1-1 (3-5 pen)
B
Çukurova Bld - Van DSİ 1-0
Van DSİ - Akdeniz Bld 0-1
Akdeniz Bld - Çukurova Bld 2-1
Final
11.00 Batman TEİAŞ - Akdeniz Bld 0-4

DÖRTLÜ FİNAL (DENİZLİ)
23 Mayıs Cumartesi
Yarı Final
14:00 İzmirspor-Gaziosmanpaşa 2-1
17:00 Akdeniz Bld-1461 Trabzon 1-0
24 Mayıs Pazar
Üçüncülük
14:00 Gaziosmanpaşa-1461 Trabzon 2-1
Final
17:00  İzmirspor-Akdeniz Bld 3-0
HABER: BENAN DİKER

Hiç yorum yok:

Bölgesel Amatör Lig 5. Hafta Sonuçları ve Puan Durumu

Bölgesel Amatör Lig'de İstanbul takımlarının yer aldığı gruplarda oynanan maçlarda alınan sonuçlar haberimizin devamındadır.