2014-15 TÜRKİYE U16 ŞAMPİYONASI SONUÇLARI

İSTANBUL ELEMELERİ

1. Tur (30 Nisan)
17.00 (1) Avcılar Bld - Çeliktepespor (Merkezefendi) 1-3
14.00 (2) THY - Bostancıspor (Selimiye) 2-1
16.00 (3) Trabzonspor - Arnavutköy Bld (Bayrampaşa Bld) 1-0
16.00 (4) Damlaspor - Altınordu (Selimiye) 3-1
16.00 (5) Kocasinan Sitespor - Beşyüzevlerspor (Vefa) 1-0
16.00 (6) Selvispor - Bağlarbaşıspor (Ortaçeşme) 0-2
16.00 (7) Esenyurtspor - Sultanbeyli Bld (Beyoğlu) 0-2
17.00 (8) Gazi Mahallesi - Şirinevlerspor (Bakırköy Bld) 2-3
14.00 (9) Merkezefendispor - Çatalzeytin Zümrütspor (Vefa) 2-1
16.00 (10) Çamlıcaspor - Yeşilova Esnafspor (Çayırbaşı) 2-0
14.00 (11) Feriköyspor - Gürpınarspor (Bayrampaşa Bld) 3-0 h
16.00 (12) Acıbadem Üsküdar - Beykoz (Alemdağ) 0-1
2. Tur (4 Mayıs)
16.00 Halkalı Taştepespor - Haznedarspor (Mahmutbey) 4-4 (5-4 uz)
16.00 İkitellispor - Esenlerspor (Bakırköy Bld 1) 2-2 (2-4 uz)
16.00 Bulvarspor - Zara Ekinlispor (Ortaçeşme) 1-3
14.00 Yenidoğan Güneşspor - Küçükçekmecespor (Mahmutbey) 1-2
16.00 Çengelköyspor - Dolayobaspor (Alemdağ) 3-3 (4-2 pen)
16.00 Yıldızspor - Bahçelievler Olimpikspor (Alibeyköy) 0-2
16.00 Modafen - Tepebağ Kültürspor (Çayırbaşı) 1-1 (2-1 uz)
9 Mayıs
13.00 Merkezefendispor - Çamlıcaspor (Seyrantepe) 0-3
13.30 Çeliktepespor - THY (Merkezefendi) 0-0 (4-2 pen)
10 Mayıs
14.00 Trabzonspor - Damlaspor (Bayrampaşa Bld) 0-6
13.00 Kocasinan Sitespor - Bağlarbaşıspor (Çilekli) 0-6
11 Mayıs
16.00 Sultanbeyli Bld - Şirinevlerspor (Selimiye) 4-1
16.00 Feriköyspor - Beykoz (Çayırbaşı) 0-0'ken 32'de tatil 3-0 h

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME
EDİRNE GRUBU
EDİRNE
A Grubu
27 Mayıs Çarşamba
16:00 Lüleburgazspor-Kocaelispor 2-1
İstanbul Damlaspor-Bay
28 Mayıs Perşembe
18:00 İstanbul Damla-Kocaelispor 4-1
Lüleburgazspor-Bay
29 Mayıs Cuma
16:00 İstanbul Damla-Lüleburgazspor 0-0 (3-4 pen)
Kocaelispor-Bay
B Grubu
27 Mayıs Çarşamba
18:00 Tekirdağspor-Feriköy 2-2
Kocaeli Demirspor-Bay
28 Mayıs Perşembe
16:00 Tekirdağspor-Kocaeli Demirspor 1-0
Feriköy-Bay
29 Mayıs Cuma
18:00 Feriköy-Kocaeli Demirspor 2-3
Tekirdağspor-Bay
FİNAL
30 Mayıs Pazar
16:00 Lüleburgazspor - Tekirdağspor 1-1 (2-1 uz)

İSTANBUL GRUBU
Sultanbeyli Bld - Tuzlaspor 2-2
Modafen - Bağlarbaşıspor 2-2
Tuzlaspor - Modafen 3-0
Bağlarbaşıspor - Sultanbeyli Bld 2-1
Tuzlaspor - Bağlarbaşıspor 1-2
Modafen - Sultanbeyli Bld 2-1

KOCAELİ GRUBU
A
Çamlıcaspor - Edirne DSİ 4-0
Edirne DSİ - Bursa Bağlarbaşı 0-3
Bursa Bağlarbaşı - Çamlıcaspor 0-4
B
Halkalı Taştepespor - Sakarya Erenlerspor 1-0
Erenlerspor - Bursa Merinosspor 0-4
Bursa Merinosspor - Halkalı Taştepespor 1-0
Final
Çamlıcaspor - Bursa Merinosspor 2-1
BOLU GRUBU
A
Çeliktepespor - Derince Birlik 4-0
Derince Birlik - Karadeniz Ereğli Bld 0-1
Karadeniz Ereğli Bld - Çeliktepespor 2-5
B
Bahçelievler Olimpikspor - Hacı Hızır Şafakspor 1-0
Hacı Hızır Şafakspor - Sapanca Akademispor 1-2
Sapanca Akademispor - Bahçelievler Olimpikspor 2-0
Final
Çeliktepespor - Sapanca Akademispor 2-1
ÇANAKKALE GRUBU
A
İzmirspor - Balıkesir BB 1-0
Balıkesir BB - Küçükçekmecespor 0-1
Küçükçekmecespor - İzmirspor 1-0
B
Manisa BB - Esenlerspor 3-2
Esenlerspor - İzmir BB 4-2
İzmir BB - Manisa BB 0-0
Final
Küçükçekmecespor - Manisa BB 0-3
BİLECİK GRUBU
A
Çengelköyspor - Arabayatağıspor 3-3
Arabayatağıspor - Yalova Acarspor 2-2
Yalova Acarspor - Çengelköyspor 0-1
B
Zara Ekinlispor - Bursa Güvenspor 4-0
Bursa Güvenspor - Kütahya Yeşilayspor 0-0
Kütahya Yeşilayspor - Zara Ekinlispor 0-2
Final
Çengelköyspor - Zara Ekinlispor 3-3 (3-4 uz)
MANİSA GRUBU
A Grubu
21 Mayıs Perşembe
16:00 Tire1922-Kütahya Termik 1-0
Söke İdmanyurdu-Bay
22 Mayıs Cuma
18:00 Kütahya Termik-Söke İdmanyurdu 1-0
Tire1922-Bay
23 Mayıs Cumartesi
17:00 Söke İdmanyurdu-Tire1922 1-4
Kütahya Termikspor-Bay
B Grubu
21 Mayıs Perşembe
18:00 Selçuk Efes-Balıkesir Küçükköy 1-0
Çanakkale Kepezspor-Bay
22 Mayıs Cuma
16:00 Balıkesir Küçükköy-Çanakkale Kepezspor 1-1
Selçuk Efesspor-Bay
23 Mayıs Cumartesi
17:00 Çanakkale Kepezspor-Selçuk Efes 2-4
 Balıkesir Küçükköyspor-Bay
FİNAL
24 Mayıs Pazar
Tire 1922 - Selçuk Efesspor 1-2
AYDIN GRUBU
A Grubu
21 Mayıs Perşembe
16:00 Eskişehir Demir-Yatağanspor 3-0
Bucak Belediye Oğuzhanspor-Bay
22 Mayıs Cuma
18:00 Yatağanspor-Bucak Bld 2-2
 Eskişehir Demirspor-Bay
23 Mayıs Cumartesi
16:00 Bucak Belediye- Eskişehir Demir 0-3
Yatağanspor-Bay
B Grubu
21 Mayıs Perşembe
18:00 Salihli Bld-Buca Gençlerbirliği 2-1
Sarayköyspor-Bay
22 Mayıs Cuma
16:00 Buca Gençlerbirliği-Sarayköyspor 3-0
Salihli Belediyespor-Bay
23 Mayıs Cumartesi
18:00 Sarayköyspor-Salihli Bld 0-3
Buca Gençlerbirliği-Bay
FİNAL
24 Mayıs Pazar
Eskişehir Demirspor - Salihli Bld 1-0
BURDUR GRUBU
A Grubu
21 Mayıs Perşembe
15:00 Aydın SHÇEK-Isparta Gül 3-0
Turgutreis Belediyespor-Bay
22 Mayıs Cuma
17:30 Isparta Gül-Turgutreis Bld 0-3
Aydın SHÇEK-Bay
23 Mayıs Cumartesi
15:00 Turgutreis Bld-Aydın SHÇEK 2-2 (4-2 pen)
 Isparta Gülspor-Bay
B Grubu
21 Mayıs Perşembe
17:30 Antalya Özer-Kızılcabölükspor 4-0
Afyon Demirspor-Bay
22 Mayıs Cuma
15:00 Kızılcabölükspor-Afyon Demirspor 4-2
Antalya Özerspor-Bay
23 Mayıs Cumartesi
17:30 Afyon Demirspor-Antalya Özer 0-1
Kızılcabölükspor-Bay
FİNAL
24 Mayıs Pazar
11:00 Antalya Özerspor - Turgutreis Bld 1-0
NEVŞEHİR GRUBU
A Grubu
21 Mayıs Perşembe
15:00 Akşehirspor-Niğde Gençlik 2-1
Ankara Balgatspor-Bay
22 Mayıs Cuma
17:00 Niğde Gençlik-Balgatspor 1-5
Akşehirspor-Bay
23 Mayıs Cumartesi
15:00 Balgatspor-Akşehirspor 2-1
Niğde Gençlik-Bay
B Grubu
21 Mayıs Perşembe
17:00 Başkent Edaş-Aksaray Karadeniz 4-1
Karaman 1905 Aslanspor-Bay
22 Mayıs Cuma
15:00 Aksaray Karadeniz-Karaman 1905 Aslan 0-0
Ankara Başkent Edaş-Bay
23 Mayıs Cumartesi
17:00 Karaman 1905 Aslan-Başkent Edaş 1-4
Aksaray Karadenizspor-Bay
FİNAL
24 Mayıs Pazar
11:00 Balgatspor - Başkent Edaşspor 0-0 (2-0 uz)
GAZİANTEP GRUBU
A Grubu
21 Mayıs Perşembe
16:00 İskenderun Karaağaç-Kilis Bld 7-2
Mersin Çiftlikköy Adonis-Bay
22 Mayıs Cuma
17:45 Kilis Bld-Çiftlikköy Adonis 0-5
İskenderun Karaağaçspor-Bay
23 Mayıs Cumartesi
16:00 Çiftlikköy Adonis-İskenderun Karaağaç 1-1 (4-5 pen)
Kilis Belediyespor-Bay 
B Grubu
21 Mayıs Perşembe
17:45 K.Maraş BŞBld-Diyarbakır DSİ 1-0
Osmaniye Endüstri Meslek Lisesi-Bay
22 Mayıs Cuma
16:00 Diyarbakır DSİ-Osmaniye EML 2-1
K.Maraş BŞBld-Bay
23 Mayıs Cumartesi
17:45 Osmaniye EML-K.Maraş BŞBld 0-6
Diyarbakır DSİ-Bay
FİNAL
24 Mayıs Pazar
11:00 Kahramanmaraş BB - İskenderun Karaağaç 5-0
KAHRAMANMARAŞ GRUBU
A Grubu
21 Mayıs Perşembe
13:00 Seyhan Bld-Malatya Fener 2-0
23 Mayıs Cumartesi
13:00 Malatya Fener-Seyhan Bld 2-2
B Grubu
21 Mayıs Perşembe
15:00 Kayapınar Bld-Tarsus Kavaklı 0-0
Kocasinan Şimşek-Bay
22 Mayıs Cuma
13:00 Kocasinan Şimşek-Kayapınar Bld 0-5
Tarsus Kavaklıspor-Bay
23 Mayıs Cumartesi
15:00 Tarsus Kavaklı-Kocasinan Şimşek 1-0
Kayapınar Bld-Bay
Statü gereği penaltı:
Tarsus Kavaklı - Diyarbakır Kayapınar Bld 3-1
FİNAL
24 Mayıs Pazar
11:00 Seyhan Bld - Tarsus Kavaklı 4-3
DİYARBAKIR GRUBU
22 Mayıs Cuma
14:00 Elazığspor-Kızıltepe Bld 1-0
16:30 Urfa Edessa 7 Yıldız-Lider Muşspor 2-2
23 Mayıs Cumartesi
14:00 Kızıltepe Bld-Urfa Edessa 7 Yıldız 2-1
16:30 Lider Muşspor-Elazığspor 0-2
24 Mayıs Pazar
14:00 Elazığspor-Urfa Edessa 7 Yıldız 1-1
16:30 Lider Muşspor-Kızıltepe Bld 0-3
ERZURUM GRUBU
22 Mayıs Cuma
14:00 Iğdır Aras-Ağrı Murat Gençlik 2-3
15:30 Çayelispor-Bayburt Grup İl Özel İdare 4-2
23 Mayıs Cumartesi
14:00 Ağrı Murat Gençlik-Çayelispor 2-3
15:30 Bayburt Grup İl Özel İdare- Iğdır Aras 2-1
24 Mayıs Pazar
11:00 Iğdır Aras-Çayelispor 2-0
11:00 Ağrı Murat Gençlik-Bayburt Grup İl Özel İdare 2-3
MERSİN GRUBU
A Grubu
21 Mayıs Perşembe
18:00 Nevşehirspor Gençlik-Adana Gençlerbirliği 0-3
Alanyaspor-Bay
22 Mayıs Cuma
20:00 Alanyaspor-Nevşehirspor Gençlik 8-1
23 Mayıs Cumartesi
18:00 Adana Gençlerbirliği-Alanyaspor 0-2
B Grubu
21 Mayıs Perşembe
20:00 Çatalhüyük Çumra Bld-Şehitkamil Bld 1-1
Hatayspor-Bay
22 Mayıs Cuma
18:00 Hatayspor - Çumra Bld 2-0
23 Mayıs Cumartesi
20:00 Şehitkamil Bld - Hatayspor 1-1
FİNAL
24 Mayıs Pazar
11:00 Alanyaspor - Hatayspor 0-0 (4-3 pen)
ZONGULDAK GRUBU
A Grubu
21 Mayıs Perşembe
17:00 Bugsaş-Ovacık Gençlik 1-0
Bartın Kemerspor-Bay
22 Mayıs Cuma
15:00 Ovacık Gençlik-Bartın Kemerspor 0-1
 Bugsaş-Bay
23 Mayıs Cumartesi
17:00 Bartın Kemerspor- Bugsaş 1-4
Karabük Ovacık Gençlikspor-Bay
B Grubu
21 Mayıs Perşembe
15:00 Hacettepe-Kıbrıscık 2-0
Düzce Belediyespor-Bay
22 Mayıs Cuma
17:00 Kıbrıscık-Düzce Belediye 2-1
Hacettepe-Bay
23 Mayıs Cumartesi
15:00 Düzce Belediye-Hacettepe 1-1
Kıbrıscıkspor-Bay
FİNAL
24 Mayıs Pazar
Hacettepe - Bugsaş 2-0
SİNOP GRUBU
A Grubu
21 Mayıs Perşembe
15:30 Samsun Kadıköy-Çorum Özel İdare 3-0
*Çankırı Bld Gençlik Şampiyonadan Çekildi.
23 Mayıs Cumartesi
15:30 Çorum Özel İdare-Samsun Kadıköy 1-2
B Grubu
21 Mayıs Perşembe
17:30 Zonguldak Saray-Kastamonu Mavi Yıldız 2-0
Erbaa Güreş İhtisasspor-Bay
22 Mayıs Cuma
15:30 Kastamonu Mavi Yıldız-Erbaa Güreş İhtisas 0-4
Zonguldak Sarayspor-Bay
23 Mayıs Cumartesi
17:30 Erbaa Güreş İhtisas-Zonguldak Saray 1-0
Kastamonu Mavi Yıldızspor-Bay
FİNAL
24 Mayıs Pazar
Erbaa Güreş İhtisas-Samsun Kadıköyspor 1-1 (3-2 pen)
KASTAMONU GRUBU
22 Mayıs Cuma
15:00 Sinopspor-Amasya Bld 2-5
17:00 Yahşihanspor-Sorgun Bld 1-5
23 Mayıs Cumartesi
15:00 Amasya Bld-Yahşihanspor 5-2
17:00 Sorgun Bld-Sinopspor 1-1
24 Mayıs Pazar
10:30 Amasya Bld-Sorgun Bld 6-1
10:30 Yahşihanspor-Sinopspor 1-4

GİRESUN GRUBU
A Grubu
21 Mayıs Perşembe
14:00 1930 Bafraspor-Gümüşhanespor 5-0
Araklı Karaderespor-Bay
22 Mayıs Cuma
16:00 Gümüşhanespor-Karaderespor 0-7
1930 Bafraspor-Bay
23 Mayıs Cumartesi
14:00 Karaderespor-1930 Bafraspor 2-2 (4-2 pen)
Gümüşhanespor-Bay
B Grubu
21 Mayıs Perşembe
16:00 Söğütlü Bld-Orduspor 3-0
Sivas Sağlıkspor-Bay
22 Mayıs Cuma
14:00 Orduspor-Sivas Sağlıkspor 0-1
Trabzon Söğütlü Bld-Bay
23 Mayıs Cumartesi
16:00 Sivas Sağlık-Söğütlü Bld 2-1
Orduspor-Bay
FİNAL
24 Mayıs Pazar
11:00 Karaderespor - Sivas Sağlıkspor 3-0

RİZE GRUBU
22 Mayıs Cuma
1461 Trabzonspor-Giresunspor 2-1
Yakutiyespor-Artvin 7 Mart 2-1
23 Mayıs Cumartesi
Giresunspor-Artvin 7 Mart 0-0
1461 Trabzonspor-Yakutiyespor 1-0
24 Mayıs Pazar
1461 Trabzonspor-Artvin 7 Mart 6-1
Yakutiyespor-Giresunspor 2-1
DERLEYEN: BENAN DİKER

İKİNCİ KADEME

KÜTAHYA GRUBU
A
Albimo Alanyaspor - Çamlıcaspor 2-2
Ankara Balgatspor - Albimo Alanyaspor 1-3
Çamlıcaspor - Ankara Balgatspor 1-0
Penaltılar: Çamlıcaspor - Albimo Alanyaspor: 11-10
B
Hacettepe -  Antalya Özerspor 4-1
Antalya Özerspor - Bağlarbaşıspor 1-2
Bağlarbaşıspor - Hacettepe 0-0 (4-1 pen)
Final: Çamlıcaspor - Bağlarbaşıspor 2-2 (2-3 uz)

SAMSUN GRUBU
A
Amasya Bld - Çeliktepespor 3-2
Çeliktepespor - Karaderespor 0-0
Karaderespor - Amasya Bld 2-1
B
1461 Trabzonspor - Çayelispor 6-1
Çayelispor - Zara Ekinlispor 0-4
Zara Ekinlispor - 1461 Trabzonspor 1-1 (4-5 pen)
Final: Karaderespor - 1461 Trabzonspor 2-1
NEVŞEHİR GRUBU
Seyhan Bld - Erbaa Güreş İhtisas 2-1
Elazığspor - Kahramanmaraş BB 2-1
Kahramanmaraş BB - Seyhan Bld 2-0
Erbaa Güreş İhtisas - Elazığspor 2-1
Kahramanmaraş BB - Erbaa Güreş İhtisas 1-1
Seyhan Bld - Elazığspor 1-6
Elazığspor 6, Kahramanmaraş BB 4, Erbaa Güreş İhtisas 4, Seyhan Bld 3
BURSA GRUBU
Lüleburgazspor - Manisa BB 1-0
Eskişehir Demirspor - Selçuk Efesspor 1-0
Manisa BB - Eskişehir Demirspor 0-2
Selçuk Efesspor - Lüleburgazspor 0-5
Lüleburgazspor - Eskişehir Demirspor 3-0
Manisa BB - Selçuk Efesspor 2-1
Lüleburgazspor 9, Eskişehir Demirspor 6, Manisa BB 3, Selçuk Efes 0
DERLEYEN: BENAN DİKER

DÖRTLÜ FİNALLER

Yarı Final Sonuçları
İstanbul Bağlarbaşıspor - Trabzon Karaderespor 3-1
Elazığspor - Lüleburgazspor 2-1
Üçüncülük maçı
Karaderespor - Lüleburgazspor 4-0
Final
Elazığspor - Bağlarbaşıspor 1-0

Hiç yorum yok:

Yıldıztabya'da yıkım devam ediyor

Kentsel dönüşüm çerçevesinde Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından yıkımına karar verilen Yıldıztabya Stadı’nda çalışmalar devam ediyor. ...