2008-2009 SEZONU 3. LİG TERFİ MAÇLARI

ÇORUM GRUBU
11.00 Helaldı – Bolu Bld 1-3 
11.00 Sivas Bld – Esentepe Orman 8-2 
15.00 Ereğli Bld – Gazi Bld 2-0 
15.00 Beyköy Bld – Tosya Bld 2-0

11.00 Bolu Bld – Beyköy Bld 1-2 
15.00 Sivas Bld – Ereğli Bld 0-0 (1-4 pen)

FİNAL: Ereğli Belediyespor – Beyköy Belediyespor 0-4 

KIRŞEHİR GRUBU
13.00 Muhasebe Gençler – Eskişehir Demir 2-2 (2-3 uz) 
13.00 İscehisar – Karaman Bld  1-0 
16.00 Sorgun Bld – Selçuklu Bld 1-3 
16.00 Kumluca Bld – 51 Niğde 6-3

15.00 Selçuklu Bld – İscehisarspor 0-0 (0-1 uz) 
15.00 Eskişehir Demirspor – Kumluca Bld 0-3 

Kumluca Belediyespor – Afyon İscehisarspor 6-1 

GAZİANTEP GRUBU
13.30 Başkale – Munzur Koleji 2-2 (6-5 penaltılarla )
13.30 Batman Binatlı – Yenimahalle Bingöl 1-1 (3-4 penaltılarla )
16.30 Sur Bld – Karaköprü Bld 1-1 (1-2 uz) 

16.30 Kırıkhan – Erkilet 2-0
13.00 Yenimahalle Bingöl – Karaköprü Bld 0-3 
16.00 Başkalespor – Kırıkhanspor 0-5

FİNAL: Kırıkhanspor – Karaköprü Belediyespor TATİL (2-1 iken 90+’da hakem maçı tatil etti)
KÜTAHYA GRUBU
14.00 Yeni Bornova – Mahmudiye Bld 3-1 
14.00 Bereketli Bld – Seferihisar Bld 3-0 hükmen 
16.30 Galata – Gümüşler 1-2 

16.30 Ümraniye – Uşak Bld 3-0 
14.00 Yeni Bornova – Gümüşlerspor 1-0 
16.30 Bereketli Bld – Ümraniyespor 0-1

FİNAL: Ümraniyespor – Yeni Bornovaspor 1-0
ISPARTA GRUBU
14.00 Dumlupınar Ünv – Serinhisar 3-1 
14.00 Muğla – Kütahya Şeker 2-0 
17.00 Ahmetli Bld – Çiğli Bld 0-7 

17.00 Donatım – Ulucak Bld 3-1
14.00 Dumlupınar Üniversitesi – Çiğli Bld 1-0 
17.00 Donatımspor – Muğlaspor 1-1 (1-2 uz)
FİNAL: Dumlupınar Üniversitesi – Muğlaspor 0-4

ANTALYA GRUBU
14.00 Odunpazarı Bld – Dinar 6-1 
14.00 Hadırlıgücü – Beyşehir Bld 3-0 
16.30 Isparta Özel İdare – Yeni Anamur 0-7 
16.30 Seyhan Bld – Sincan Bld 0-3
16.00 Hadırlıgücü – Yeni Anamurspor 1-1 (1-2 uz) 
16.00 Sincan Bld – Odunpazarı Bld 1-1 (3-5 pen)

FİNAL: Yeni Anamurspor – Odunpazarı Belediyespor 1-0 

BURSA GRUBU
15.00 Serdivan – Beşyüzevler 1-0 
15.00 Karadeniz Çay – Altınova Bld 1-1 (4-2 pen)
15.00 Bayrampaşa – AS Akyazı 1-0 
15.00 Keşan – Darıca Kale 2-0 
15.00 Serdivan – Gebze Karadeniz Çayspor 1-1 (4-2 pen) 
15.00 Bayrampaşaspor – Keşanspor 1-0

FİNAL: Bayrampaşaspor – Serdivanspor 3-1


MALATYA GRUBU
 Birecik Belediyespor(URFA) – Kayseri Yolspor 2-0
Pansu Şekerspor(KAYSERİ) – İskenderun Kartalspor 1-0
Şehitkamil Belediyespor(ANTEP) – Çermikspor(DİYARBAKIR) 2-0
Öz Muşspor – Kahramanmaraş Belediyespor 1-1 (2-2 uzatmada) 4-3 pen =(6-5)

13.30 Birecik Bld – Şehitkamil Bld (Yeşiltepe) 2-3 maç bitti
16.00 Pansu Şekerspor – Öz Muşspor (Yeşiltepe) 2-2 – tatil edildi
 11.00 Şehitkamil Bld – Pansu Şekerspor: 1-1 (1-2 uz)

KONYA GRUBU
 Antalya Kadriye Belediye – Bucak Belediye Oğuzhan(BURDUR) 5-0
Mezitlispor(MERSİN) – Adliyespor (ANKARA) 0-0 (1-0 uzatmada)
Kazan Belediyespor(ANKARA) – MESKİ (MERSİN) 1-0
Tekirova Bld – Eğirdir Bld: 3-0 (h)

15.30 Kazan Bld – Tekirova Bld (Selçuklu Bld) 0-1
15.30 Mezitlispor – Kadriye Bld (Cumhuriyet) 1-1 (1-3 uz)
 11.30 Tekirova Bld – Kadriye Bld: 1-1 (2-1 uz)

DÜZCE GRUBU
 Mudanya Burgazspor(BURSA) – Babaeskispor (KIRKLARELİ) 1-2
Çınarcık Belediye(YALOVA) – Sultanbeyli Belediye(İSTANBUL) 2-2 (2-3 uzatmada)
Vefaspor (İSTANBUL)- Robert Boschspor(BURSA) 2-1
Babaeskispor (bay)

15.00 Sultanbeyli Bld – Babaeskispor (Düzce 18 Temmuz Çim Saha) 1-0 ms
15.00 Vefaspor – Edirnespor (Cumayeri Çim Saha) 2-2 (3-2uz )
 13.00 Sultanbeyli Bld – Vefaspor: 0-0 (4-3 pen)

ZONGULDAK GRUBU
 Düzce Belediyespor – Fatsa Belediyespor(ORDU) 0-1
Sivas İl Özel İdarespor – Beşikdüzüspor(TRABZON) 0-3
İyiderespor(RİZE) – Bartınspor 2-0
Çorum Çimentospor – Amasya Üniversitesi 0-5

13.30 İyidere Bld – Beşikdüzüspor (Şehir) 1-1 (7-6 pen)
16.00 Amasya Ünv – Fatsa Bld (Şehir) 1-6
 14.00 Fatsa Bld – İyidere Bld 0-1

MERSİN GRUBU
 Kırşehir Fatihspor – Çankırı Demirspor 4-1
Bağlumspor(ANKARA) – Kozan Belediyespor (ADANA) 1-0
Çubukspor(ANKARA) – Aksaray Karadenizspor 4-2
Suvermez Kale – MKE Mühimmat: 3-0 (h)

13.00 Çubukspor – Suvermez Kalespor (Tevfik Sırrı Gür) 5-0
15.30 Bağlum Bld – Kırşehir Fatihspor (Tevfik Sırrı Gür) 3-1
 14.30 Çubukspor – Bağlum Bld 1-2

SAMSUN GRUBU

İkizce Belediyespor(ORDU) – Yalıspor (TRABZON) 0-4
Çayelispor(RİZE) – Çaykaraspor (TRABZON) 3-1
Erbaaspor(TOKAT) – Alaplı Belediyespor(ZONGULDAK) 2-1
Espiyespor (GİRESUN)- Zonguldakspor 1-1(1-3 uzatmada)

13.00 Erbaaspor – Yalıspor (19 Mayıs Sentetik): 2-3
16.00 Çayelispor – Zonguldakspor (19 Mayıs Sentetik) 2-1
 14.30 Yalıspor – Çayelispor 2-2 (7-6 pen)

ESKİŞEHİR GRUBU
 Hadımköyspor(İSTANBUL) – Sakarya TEKspor 4-0
Hendek Gençlik Gündoğdu(SAKARYA) – İnegöl Kafkas(BURSA) 1-0
Suadiye Belediye(KOCAELİ) – Altınoluk Belediye(BALIKESİR) 2-0
Bakırköyspor – Erdek Bld: 3-0 (h)

14.30 Hadımköyspor – Suadiye Bld (Atatürk) 1-1 (3-4 pen)
17.30 Bakırköyspor – Hendek Gündoğdu (Atatürk) 0-2
 14.30 Hendek Gençlik Gündoğdu – Suadiye Bld 1-1 (2-1 uz)

BALIKESİR GRUBU

Salihli Belediyespor(MANİSA) – Dikilitaş (İSTANBUL) 2-0
Tuzlaspor(İSTANBUL) – Bigaspor(ÇANAKKALE) 0-1
Aydın İl Özel İdare K.H – Selvioğluspor (UŞAK) 1-0
Yeni Kütahya Belediyespor – Kırkağaç Acar İdmanyurdu(MANİSA) 1-1 (1-2 uzatmada)

15.00 Aydın Özel İdare – Salihli Bld (Ayvalık) 1-3
15.00 Kırkağaç Acar İY – Bigaspor (Küçükköy) 1-1 (3-5 pen)
 15.00 Salihli Bld – Bigaspor 1-1 (4-3 pen)

MANİSA GRUBU
Kağıthane Güllüoğlu(İSTANBUL) – Urla Gençlik(İZMİR) 0-1
Ayazağaspor(İSTANBUL) – Ödemiş Belediye(İZMİR) 1-0
Bozüyük Vitraspor (BİLECİK)- Sökespor(AYDIN) 0-2
Dalyan Belediyespor (MUĞLA)- Didim Belediyespor(AYDIN) 0-2

14.00 Sökespor – Ayazağaspor (Atatepe Sentetik) 1-0
17.00 Urla Gençlik – Didim Bld (Atatepe Sentetik) 0-2
15.00 Didim Bld – Sökespor 1-3

HATAY GRUBU
Elazığ Yolspor – Elbeylispor(KİLİS) 7-0
Gaziantep İ.Ö. Köy Hiz. – Adıyaman Belediyespor 0-2
Kızıltepe Belediyespor (MARDİN)- Önderspor(OSMANİYE) 0-1
1932 Malatyagücü – Ferhuş Karacasu Belediyespor(MARAŞ) 1-1 (3-2 uzatmada )

13.30 Elazığ Yolspor – Adıyaman Bld (Atatürk) 2-1
16.00 Osmaniye Önder – Malatyagücü (Atatürk) 2-0
15.00 Elazığ Yolspor – Osmaniye Önderspor 1-1 (3-5 pen)

İKİNCİ KADEME MAÇLARI
1. Grup
Bayrampaşaspor – Hendek Gençlik Gündoğdu 3-2
Sultanbeyli Bld – Derince Bld 2-0
Bayrampaşaspor – Sultanbeyli Bld 2-0

2. Grup
Muğlaspor – Sökespor 0-0 (5-4 pen)
Ümraniyespor – Salihli Bld 2-0
Muğlaspor – Ümraniyespor 3-0

3. Grup
Yalıspor – İyiderespor 2-0
Çarşambaspor – Beyköy Bld 1-1 (4-3 pen)
Yalıspor – Çarşambaspor 1-0

4. Grup
Kumluca Bld – Yeni Anamurspor 1-1 (5-4 pen)
Tekirova Bld – Bağlum Bld 2-0
Tekirova Bld – Kumluca Bld 1-1 (4-3 pen)

5. Grup
Kırıkhanspor – Osmaniye Önderspor 4-1
Pansu Şekerspor – Yüksekova Üzümcüspor  3-1 (uz)
Kırıkhanspor – Pansu Şekerspor 3-3 (5-3 pen)

İstanbul'da liglerin başlama tarihleri açıklandı

TFF İstanbul İl Temsilciliği sezon planlamasını açıkladı ve liglerin başlama tarihleri belli oldu.