Perşembe, Şubat 06, 2020

Güngören'de 7 kulüpten birlik yönetimine ihtar


Güngören Kulüpler Birliği’nde daha önce aralarında imza toplayarak genel kurul kararı alan ancak bu talepleri, Birlik Başkanı Atilla Kırali tarafından “İmzaların bir kısmı sahte” denilerek” reddedilen 7 kulüp, noter aracılığı ile birlik yönetimine ihtarname çekti.Güngörenspor, Altınovaspor, Güneştepespor, Şehzadebaşıspor, Haznedarspor, Tozkoparan Birlikspor ve İstanbul Gençlergücü kulüpleri tarafından birlik yönetimine gönderilen ihtarnamede şu ifadeler kullanıldı:


Bu arada, hafta sonu oynanan maçlar için kendilerine araç verilmeyen bu 7 kulübün yetkilileri, Güngören Belediyesi ile görüştüklerini, belediye yetkililerinden, “Size araç verilmemesi tamamen birlik yönetiminin tasarrufu. Bize verilen listeye göre hareket ettik. Güngören’deki tüm vatandaşlarımıza hizmet götürmeye çalışıyoruz, kesinlikle kulüp ayırmayız” yanıtını aldıklarını dile getirdiler.

Hiç yorum yok:

YAZILI HABER AKIŞINA BİR SÜRE ARA VERİLMİŞTİR

Yerel Futbol olarak HABER AKIŞINA bir süre ara veriyoruz. Yani artık yazılı haberler yapıp yayımlamayacağız. Fotoğraf ve video paylaşımı...