Pazartesi, Ocak 13, 2020

Kritik maçın galibi Şehzadebaşı


İstanbul Süper Amatör Lig 4. Grup’ta alt sıraları yakından ilgilendiren maçta Şehzadebaşıspor deplasmanda Kocasinanspor’u 2-0 yenerek çok kritik 3 puanı hanesine yazdırdı.


Şenlikköy Stadyumu’nda oynanan mücadeleyi Cemal Bingül, Batuhan Bıyıklı, Önder Osman Zengin hakem triosu yönetti.Konuk ekibe galibiyeti getiren golleri 23. dakikada Ferdi ve 67’de Murat attı. Müsabakanın 87. dakikasında Kocasinan’dan Erçin ve Şehzadebaşı’ndan Sercan kırmızı kart görerek takımlarını on kişi bıraktı.

Düşme hattının hemen üstünde yer alan Şehzadebaşıspor 3 maçlık yenilgi serisine son verirken puanını 15 yaptı. Sahasının yeniden yapılması nedeniyle bu sezon maçlarını Şenlikköy’de oynamak zorunda kalan Kocasinanspor ise son 4 maçta 3. yenilgisini alıp 10 puanda kaldı.

KOCASİNANSPOR: 0 ŞEHZADEBAŞISPOR: 2

Haber: Alper Kaderoğlu
Karşılaşma boyunca bizlerden yardımlarını esirgemeyen saha komiserimiz Edip Bozan’a ve Karşılaşmanın gözlemcisi olan Burhan Yalçın’a yardımlarından dolayı teşekkür ederim.


Hiç yorum yok:

YAZILI HABER AKIŞINA BİR SÜRE ARA VERİLMİŞTİR

Yerel Futbol olarak HABER AKIŞINA bir süre ara veriyoruz. Yani artık yazılı haberler yapıp yayımlamayacağız. Fotoğraf ve video paylaşımı...