Pazar, Haziran 16, 2019

Esenler Kentyıldızspor'dan imza şov


İstanbul 1. Amatör Lig ekiplerinden Kentyıldızspor yeni sezon için düğmeye bastı. Mapar AŞ’nin sponsorluğunda sezona iddialı giren Esenler temsilcisi birçok isme imza attırdı.


Yeşil siyahlı kulüp öncelikle iç transferde Tugay Dugan, Emre Yılmaz, Emre Yıldırım, kaleci Yusuf, Seçkin Balturk ve Akın’la anlaşmaya varıldı. Dış transferde ise santrfor Osman Kabalaklı, Furkan, İsmail Pehlivan’la sözleşme imzalandı. Teknik direktörlük için Cevdet Can ve Levent Akbulut’la anlaşmaya varılırken, İsmail ve Refik hocalar da yeni sezonda yardımcı antrenörlük yapacak.
İmza töreninde bir konuşma yapan Kentyıldızspor Kulübü Başkanı Hakkı Çakır, “1989’da kurulan ve Esenler’in en köklü kulüplerinden olan Kentyıldızsporumuzun başarısı için kolları sıvadık. Hedefimiz Süper Amatör Lig’e yükselmek. Transferlerde büyük katkı sağlayan ana sponsorumuz Mapar AŞ’ye de ayrıca çok teşekkür ederim. Transferlerimiz devam edecek” dedi.

Haber: Efkan BucakHiç yorum yok:

Ataşehir Çamolukspor'a genç orta saha

İstanbul Süper Amatör Lig'in iddialı ekiplerinden Ataşehir Çamolukspor, aynı grupta mücadele ettiği Beykozspor'dan genç orta sa...