Cuma, Eylül 28, 2018

Güneştepespor'dan 'Yıldız' transfer

Güngören ilçesinde özellikle alt yapıdaki başarılı çalışmalarıyla bilinen, geçtiğimiz günlerde teknik direktörlüğe Sakıp Gül’ü getiren Güneştepespor alt yapı antrenörü olarak Ali Yıldız’la anlaştı.


Yıldız yaptığı açıklamada “Yetiştirdiği değerli oyuncularla adından her zaman söz ettiren Güneştepespor ailesinin bir parçası olmak beni sevindirdi. Bu görevi bana layık gören değerli başkanımız Ergün Edepali’ne ve hocamız Sakıp Gül’e sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Şimdi kolları sıvayıp en kısa zamanda kulübümüzü ayağa kaldıracağız. Zor bir süreçten geçiyoruz. Güzel günler ve Güneşli günler uzak değil sadece sabır gerekiyor” dedi.


Öte yandan Güneştepespor’un kısa zaman içinde bir antrenörle daha anlaşacağı, bu sezon A takımla liglere girip BAL’a yükselme hedefiyle hamleler yapacağı öğrenildi. Sarı kırmızılılar, şimdiden A takım için 5 Süper Amatör Lig oyuncusu ise prensip anlaşmasına vardı.


Haber: Alper Kaderoğlu

Hiç yorum yok:

Ataşehir Çamolukspor'a genç orta saha

İstanbul Süper Amatör Lig'in iddialı ekiplerinden Ataşehir Çamolukspor, aynı grupta mücadele ettiği Beykozspor'dan genç orta sa...