Perşembe, Aralık 29, 2016

Ümraniyespor'dan iddialara yalanlama

Airport Haber'de yer alan habare göre; Akhisar Belediyespor ile oynadıkları maçtan 1-0 galip ayrılan Ümraniyespor, dün gece saat 23.50 sıralarında uçakla Sabiha Gökçen Havalimanı’na indi. Ümraniyespor kafilesinde yer alan bazı futbolcular, bagajlarını bekledikleri sırada görev değişimi yapan ve özel bir havayou firmasında görevli 4 yer hizmetleri çalışanı ile sürtüşme yaşadı. Habere göre futbolcular grupta yer alan İ.T. isimli çalışanı darp etti. Geceyi hastanede geçiren İ.T şikayetçi oldu.

Keleş: Biz de davacıyız

Ümraniyespor Kulübü İdari Menajeri Ergün Keleş, olayın havayolu çalışanlarının tahrikiyle çıktığını belirtti. Keleş, “Havalimanında söz konusu kişiler yaşlı bir kadınla dalga geçmişler. Bizim futbolcularımız da buna tepki göstermiş. Karşı taraf oyuncularımıza sataşmayı sürdürüp 'Vuracağım, dalacağım' diye devam edince olaylar çıkmış. Kamera kayıtlarıyla her şey açık. Biz de kendilerinden davacı olduk” dedi.

Hiç yorum yok:

YAZILI HABER AKIŞINA BİR SÜRE ARA VERİLMİŞTİR

Yerel Futbol olarak HABER AKIŞINA bir süre ara veriyoruz. Yani artık yazılı haberler yapıp yayımlamayacağız. Fotoğraf ve video paylaşımı...