Pazartesi, Nisan 27, 2015

DİKİLİTAŞ NİŞANTAŞI’NI TEK GOLLE GEÇTİ


Dikilitaş ile Nişantaşı FK, Bölgesel Amatör Lig baraj maçında kozlarını paylaştılar. Zorlu maçı 1-0 kazanan Beşiktaş temsilcisi, BAL’da kaldı.

Bölgesel Amatör Lig 10.Grupta sezonu 9.sırada bitiren Dikilitaş ve İstanbul Süper Amatör Lig 8.Grubu ikinci sırada bitirdikten sonra Klasman Grubunda 26 puan toplayıp, 1 puanla Bölgesel Amatör Lig şansını kaçıran Nişantaşı FK, Bilal Emektar, İhsan Korhan Başer, Uğur Ün Hakem triosunun yönettiği maçta karşılaştılar.

İlk yarısı 0-0 sona eren maçın 77.dakikasında Oğuz Dalgıç ile golü bulan Dikilitaş, skor üstünlüğü korudu ve Bölgesel Amatör Ligde kaldı.

STAT: Bakırköy Belediye
HAKEMLER: Bilal Emektar, İhsan Korhan Başer, Uğur Ün
DİKİLİTAŞ: Eyüp Can, Kahraman, Ercan, Sadık, Kılınç, Tugay, Kenan, Sercan, Emre (dk 58 Oğuz), Ahmet Rafet, Sinan Okan (dk 58 Furkan Gökçe)
YEDEKLER: Tayfun, Yunus Murat, Mehmet Ali, Berk, Uğur,
TEKNİK SORUMLU: Haluk Duranoğlu
NİŞANTAŞI FK: Seyitcan, Hüseyin Emirhan, Cüneyt (dk 42 Hasan Emre), Dolunay, Hasan Akkaya, Emre Kirman (dk 82 Hasan Fırat), Ömercan, Sezer, Emrah (dk 82 Murat), Emre Çağlar, Kenan
YEDEKLER: İsmail, Hüseyin Can, Yunus, Muhammet Ali
TEKNİK SORUMLU: Yüksel Topçu
GOL: Oğuz Dalgıç (Dikilitaş)
SARI KARTLAR: Kenan, Kahraman, Oğuz / Hasan Akkaya, Kenan, Ömercan


HABER: BURAK SOYDAL

Hiç yorum yok:

YAZILI HABER AKIŞINA BİR SÜRE ARA VERİLMİŞTİR

Yerel Futbol olarak HABER AKIŞINA bir süre ara veriyoruz. Yani artık yazılı haberler yapıp yayımlamayacağız. Fotoğraf ve video paylaşımı...