Pazartesi, Nisan 27, 2015

BAŞAKŞEHİRSPOR BEŞİKTAŞ’IN ARDINDAN İKİNCİ OLDU


Selimiye Spor Kulübü'nün düzenlediği 10 takımın katıldığı 23 Nisan U11 Junior Cup Turnuvasında Beşiktaş şampiyon olurken, Başakşehir Spor Kulübü 2.oldu.

Turnuvaya Başakşehir, Beşiktaş, Beylerbeyi, Çamlıcaspor, Damlaspor, Fenerbahçe, İstanbul Başakşehir, Kartal, Kasımpaşaspor ve Selimiyespor katıldı.


Maçlar 5'erli gruplar halinde yapıldı. Turnuvada 1.Beşiktaş 2.Başakşehirspor 3.Fenerbahçe 4. Kartal Spor oldular. TFF İstanbul İl Başkanı Başkanı Yemen Ekşioğlu kupa töreninde yaptığı açıklamada, bir amatör kulüp olarak profosyenel kulüpler arasında gösterdiği bu başarı nedeniyle Başakşehir Spor Kulübü futbolcularını ve teknik ekibini tebrik etti.

Başakşehir Spor Kulübünün sırasıyla aldığı maç sonuçları;
Başakşehirspor 4-3 Beşiktaş
Başakşehirspor 2-0 Beylerbeyi
Başakşehir 1-1 Selimiye
Başakşehirspor 3-0 Kasımpaşa

Bu alınan sonuçlarla grubunu 10 puanla 1.bitiren Başakşehir Spor ile 5 puanla 2.olan Beşiktaş yarı finale katılma hakkı kazandı.

Yarı Final Maçında; Başakşehirspor ve Kartal maçı 1-1 biterken, Başakşehirspor rakibinin Penaltılarda 5-3 mağlup ederek final oynamaya hak kazandı. Final maçını ise Beşiktaş 3-1 kazanarak turnuvanın şampiyonu oldu.HABER: ALAATTİN GÜNESENHiç yorum yok:

YAZILI HABER AKIŞINA BİR SÜRE ARA VERİLMİŞTİR

Yerel Futbol olarak HABER AKIŞINA bir süre ara veriyoruz. Yani artık yazılı haberler yapıp yayımlamayacağız. Fotoğraf ve video paylaşımı...