Perşembe, Eylül 12, 2013

Kale direğinin altında kalan futbolcu, hayatını kaybetti

PTT 1.Lig takımlarından Balıkesirspor'un U19 takımında forma giyen ve 5 gün önce barfiks çektiği kale direğinin devrilmesi sonucunda ağır yaralanan Ali Gündoğan, yaşam savaşını kaybetti.PTT 1.Lig takımlarından Balıkesirspor'un U19 takımında forma giyen ve 5 gün önce barfiks çektiği kale direğinin devrilmesi sonucunda ağır yaralanan Ali Gündoğan, yaşam savaşını kaybetti.


 


Balıkesirspor'un Alihikmetpaşa Tesisleri’nde kalan Ali Gündoğan, 6 Eylül Cuma günü saat 07.15 sıralarında bir grup arkadaşıyla birlikte ekstra antrenman yaparken, barfiks çektiği kale direğinin altında kaldı. Kafa travmasına bağlı beyin kanaması geçiren genç futbolcu, Balıkesir Devlet Hastanesi'nde yoğun bakım ünitesinde uyutulmuştu. Tüm müdahalelere rağmen durumunda bir düzelme görülmeyen Ali Gündoğdu, bugün saat 15.30 sıralarında yaşamını yitirdi.


 


Genç futbolcunun ölümü, ailesi ile birlikte Balıkesirspor camiasını da sarstı. Balıkesirspor Başkanı Tuna Aktürk hastaneye giderek Ali Gündoğan'ın yakınlarına başsağlığı dileğini iletti. Başkan Aktürk, genç futbolcunun cenazesinin İvrindi'nin Geçmiş Köyü'nde toprağa verileceğini açıkladı.


 


KAYNAK: DHA Balıkesir

Hiç yorum yok:

YAZILI HABER AKIŞINA BİR SÜRE ARA VERİLMİŞTİR

Yerel Futbol olarak HABER AKIŞINA bir süre ara veriyoruz. Yani artık yazılı haberler yapıp yayımlamayacağız. Fotoğraf ve video paylaşımı...