Salı, Mayıs 29, 2012

Tunusbağıspor zirveyi bırakmıyor

TUNUSBAĞISPOR: 1 ANADOLU KARTALLARI SK: 0
İstanbul 2. Amatör Lig 14. Grup’ta lider Tunusbağıspor, iddiasını sürdürmek isteyen Anadolu Kartalları’nı 1-0 yenerek zirvedeki yerini korudu. Konuk ekibin 2. Amatör Lig umutları büyük darbe aldı.


İlk yarı denk güçlerin mücadelesi şeklinde geçti. Tunusbağıspor maçın 65. dakikasında Alican’la öne geçti. Bu dakikadan sonra Anadolu Kartalları baskı kurdu ancak Üsküdar ekibi hızlı hücum elemanlarıyla daha fazla pozisyon bulan taraftı. İki ekibin de çabaları sonuç getirmeyince mücadele 1-0 sona erdi.
İki takımın futbolcuları da çok iyi mücadele etti. Tunusbağı'nda Tarık, Mert, Alican, Vatan; Anadolu Kartalları'nda Abdullah, Mehmet Can, Berkan bilhassa dikkat çeken isimlerdi.

STAT: Yenisahra
HAKEMLER: Rıfat Yağımlı, Ufuk Uğurlu, Hasan Piraz
SAHA KOMİSERİ: Yılmaz Yıldız
TUNUSBAĞISPOR: Ali Asker, Ekrem, Burak, Tarık, Mert, Muhammet, Alican, Ali Kaan, Ecevit, Vatan, Korhan (Mutlu, Feyyaz, Tekincan, Yiğit, Bayram, Koray)
TEKNİK DİREKTÖR: Hasan Hız
ANADOLU KARTALLARI SK: Ekrem, Özcan, Abdullah, Mehmet Can, Hüseyin Akkaya, Emre, Berkan, Muhammed, Burkay, Hüseyin Güzel, Adem (Osman, İlyas, Cihan, Habib, Hüsnü, Kaan)
TEKNİK DİREKTÖR: Ali Bora
GOL: Alican (65)HABER-FOTOĞRAF: EFKAN BUCAK

Hiç yorum yok:

YAZILI HABER AKIŞINA BİR SÜRE ARA VERİLMİŞTİR

Yerel Futbol olarak HABER AKIŞINA bir süre ara veriyoruz. Yani artık yazılı haberler yapıp yayımlamayacağız. Fotoğraf ve video paylaşımı...