Salı, Şubat 24, 2009

Akademili Tarzanlar Buca'ya boyun eğdi

HABER: SERVET SARUN
FOTO: ERHAN KASIRGA
Bu yıl birincisini organize edilen Coca Cola Akademi Futbol Ligi’nde mücadele eden Manisaspor U-14 ve U-15 takımları, Tarık Almış Spor Tesisleri’nde Bucaspor ile karşı karşıya geldi. Mücadele ettiği her iki kategoride de sahadan 2-0 mağlup ayrılan Manisaspor haftayı puansız kapatmak zorunda kaldılar.
Bucaspor karşısında her iki kategoride'de sahada tutuk bir oyun ortaya koyan Manisaspor'da Gençlik Geliştirme Program Sorumlusu Ümit Akdağ, “Bucaspor karşısında istediğimiz oyun anlayışını sahaya yansıtamadık. Her iki kategoride de sahadan mağlup ayrıldık. Ama bizim için alınan galibiyetten veya mağlubiyetten çok önemli olan oynadığımız karşılaşmalarda ortaya koyduğumuz oyun. Bizler alt yapıda şampiyon takım çıkarmaktan çok, bir üst kategoriye oyuncu vermek için mücadele ediyoruz. Onun için Bucaspor karşısında almış olduğumuz mağlubiyete üzülmedik.Artık bu maçı unutup, önümüzdeki maçlara bakacağız” dedi.

Hiç yorum yok:

YAZILI HABER AKIŞINA BİR SÜRE ARA VERİLMİŞTİR

Yerel Futbol olarak HABER AKIŞINA bir süre ara veriyoruz. Yani artık yazılı haberler yapıp yayımlamayacağız. Fotoğraf ve video paylaşımı...